Need for Speed: Rivals’ta ister kendi başına zafere ulaşmaya çalışan bir yarışçı olun, ister bütün teşkilatı yanına almış bir polis! Hangisini seçerseniz seçin hızı hissedeceksiniz!

KUTU ARKASI

Ultimate Cop Pack ile kaosu organize edin ve daha fazlasını riske atın. Nissan GT-R Black Edition polis arabası, gelişmiş takip teknolojisi ve aracınızı özelleştirmek için bir adet kaplama gibi güçlü bir indirilebilir içeriğin sahibi olun. Bugün ön sipariş vererek Redview County’nin aksiyon dolu caddelerindeki yarışçıları domine etmeye ilk günden başlayın.

need-for-speed-rivals-6.jpgssssssssssssssss

Oyun hakkında

Polisler ve yarışçılar arasındaki sokak yarışı rekabetinin asla durmadığı; her iki tarafın da sosyal, yerel ve ulusal medyayı ele geçirip en iyi araçlara, modlara ve teknolojilere ulaşmak için ara vermeksizin savaştığı Redview County’e hoş geldiniz! Her şeyinizi riske atın! Hiçkimseye güvenmeyin!

Öne çıkan özellikler

Üst seviye rekabet: Yüksek hızlı yarışlar ve epik kovalamacalar için tasarlanmış araçlar kullanan yarışçılar kendi başlarına zafere ulaşmaya çalışan yalnız kurtlardır. Polisler ise takım halinde çalışırlar ve yarışçıları tutuklamak için polis gücünün bütün imkânlarını kullanabilirler. İstediğiniz an rolünüzü değiştirin ve hız puanlarınızı riske edip daha büyük ödüller peşinde koştuğunuz yepyeni puanlama sisteminin nasıl değiştiğini izleyin!

All-Drive: Need for Speed: Rivals ile yeni gelen bir özellik olan All-Drive tek kişilik oyun ile multiplayer arasındaki çizgiyi yok ediyor. Arkadaşlarınızın yarıştığı ve kovalamacalara katıldığı dünyaya anında geçiş yapın. Lobi yok. Beklemek yok. Yarışlar ve kovalamacalar kesiştikçe yollar da çakışıyor, iki anın asla birbirinin aynısı olmadığı bir dünya yaratıyor.

Sizin aracınız, sizin kişiliğiniz: Aracınızı en son yükseltmeler ve teknolojilerle güçlendirin; boyalarla, kaplamalarla, plakalarla, cantlarla ve etiketlerle kişiselleştirin; kendi stiliniz ile dostlarınızın ve rakiplerinizin önünde durun. Farklı konfigürasyonlarınızı kaydedin ve çeşitli araç paketlerini elinizin altında bulundurun.

Kaçma ve kovalama teknolojisi: Kanunun iki tarafı için de geçerli teknolojiler ve yükseltmeler ile heyecanlı yarış anları artık daha da gerilimli. Yarışçılar jammer’lardan elektromanyetik mıknatıslara, daha kolay kaçabilmeleri için yaratılmış birçok teknolojiye sahipken polisler şok dalgaları, yol blokları, helikopter desteği gibi birçok agresif teknolojiye sahipler. Hangi tarafta olursanız olun rakiplernizin bir adım önünde olmak için teknolojiyi lehinize kullanın.

need-for-speed-rivals

OYUN KÜNYESİ

Türü:Yarış

Geliştirici:Ghost Gam…

Dağıtıcı:EA

Yaş Sınırı:12+

Çıkış Tarihi:11.2013

İşletim Sis:Win.

NFS RİVALS Oyunundan Görüntüler

Resim Galerisi