sihirbazlar çetesi

 

Film, gösteri yaptıkları sırada banka soyabilen dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan bir grubun, peşine takılan FBI ile olan heyecanlı macerasını anlatacak.
Ruffalo,filmde önde gelen bir FBI ajanını, güzel aktris Seyfried ise sihirbazlara soygunlarda yardımı dokunan makineleri icat eden bir teknisyeni canlandıracak.

Film Özeti

‘Now You See Me’, Atlas isimli son derece karizmatik ve etkileyici bir illüzyonistin liderliğini yaptığı, dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan ‘Four Horsemen’ ekibinin başından geçenleri konu alıyor. Ekip üstün sihir marifetlerini sadece sahne gösterileri için değil, soygun yaptıkları bankaların sistemlerine erişmek ve izleyicilerini soymak için kullanıyorlar.Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar. Bunun üzerine onları durdurmaya kararlı olan özel FBI ajanı Dylan bu çetenin peşine düşer …
‘The Transporter’, ‘The Incredible Hulk’ ve ‘Clash of the Titans’ gibi epik filmleriyle tanıdığımız Louis Leterrier tarafından yönetilen filmin oyuncu kadrosu Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Michael Caine ve Morgan Freeman gibi önemli isimlerden oluşuyor.

31 Mayıs 2013

2013 – ABD

Gerilim

44 Dak.

Louis Leterrier

Morgan Freeman ,  Mark Ruffalo ,  Michael Caine ,  Woody Harrelson ,  Jesse Eisenberg

Ed Solomon ,  Josh Appelbaum

Roberto Orci ,  Alex Kurtzman

Sihirbazlar Çetesi Film Orjinal Fragmanı

sihirbazlar çetesi 1 sihirbazlar çetesi 2 sihirbazlar çetesi 3 sihirbazlar çetesi 4 sihirbazlar çetesi 5 sihirbazlar çetesi 6 sihirbazlar çetesi filmi sihirbazlar çetesi5