Ömer Coşkun

Ömer Coşkun,  çalışmaları özellikle antioksidanlar ve şifalı bitkiler üzerine olan bitki özleri üreticisi, sanayici, bitkisel ilaç araştırmacı yazarı ve doktordur. Aynı zamanda ülkemizdeki ilk herbalist bilim adamı olan Ömer Coşkun,  çalışmalarına yurtiçi ve yurtdışında; Çin, Amerika ve birçok Avrupa ülkesinde devam etmektedir.  Birçok insanın karşı görüşlerine rağmen şifalı bitkilerin tıbbi desteğini ve sağlıklı bir hayat için önemini en iyi şekilde anlayan ve anlatan bilim insanıdır.Dr. Ömer Coşkun ilk bilimsel çalışmalarını eğitimini aldığı İstanbul Tıp Fakültesi’ndeki Deneysel Tıp Araştırmalar Merkezinde 1987 yılında gerçekleştirmiştir.  Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde uzmanlık eğitimini alan araştırmacı doktor, burada ilaç etkileşimlerini ve etkilerini araştırarak birçok makale yazdı. Ulusal ve uluslararası birçok başarıya imza atan ve ödüller alan Dr. Ömer Coşkun bu alanda çalışmalarıyla kendini ispat etti. Başarıları ile adında sıkça söz ettiren Coşkun, birçok hastaya da şifa olmaya çalıştı. Bu bağlamda birçok ürünü piyasaya süren Ömer Coşkun, bilginin kullanılmadığında hiçbir anlamının olmadığının farkında olan bir bilim insanıydı. Ömer Coşkun kendini adadığı bilim dünyasında her geçen gün takdir edilmeye devam ediyor.

Ömer Coşkun Kimdir?

Ömer Coşkun, Türk bilim insanıdır. Günümüzde yaptığı şifalı bitki çalışmaları ile adından söz ettiren Coşkun, Türk insanına faydalı olmak için birbirinden farklı bitkilerden yaptığı şifalı bitki takviyeleri kullanıma sunmuştur. Eğitim hayatı boyunca çeşitli zorluklarla karşılaşmasına rağmen hiçbir zaman pes etmeyen Ömer Coşkun yılmadan yoluna devam etti. Zamanla hak ettiği noktaya ulaşacağını bilen Ömer Coşkun’un çalışmaları zamanla meyvelerini vermeye başladı. Kullanımasunduğu ürünler insanların hastalıkları ile mücadelelerinde ciddi derecede başarı sağlamıştı. Bu başarıyı destekleyen halkımız sayesinde sınırları ülkemizi aşan çalışmaları Amerika ve birçok Avrupa ülkesindeki bilim adamları tarafından da takip edilmektedir. Ömer Coşkun, Türk bilim dünyasının yetiştirdiği yegane doktorlardan biridir.

Ömer Coşkun Ürünleri Nelerdir?

Ömer Coşkun ürünlerini tek bir hastalığa ya da soruna özel olduğunu söylemek yanlış olur. Tamamı bitki özlerinden oluşan Ömer Coşkun ürünleri birçok hastalığın tedavisinde kullanılabilir. Gerek setler, gerekse kapsül şeklinde sunulan ürünleri hastalıklarla mücadelede en güçlü yardımcı ürünlerdir. Ömer Coşkun ürünleri halk sağlığına her geçen gün fayda sağlamaya devam ediyor. Sizde Ömer Coşkun ürünleri kategorisinden rahatsızlığınızla ilgili olan ürünü seçebilir, sipariş vererek tedavinizdeki en güçlü yardımcınıza kavuşabilirsiniz