Tek ürünü anlatan bir web sitesi üzerinden sadece o ürünün satılmasına denir Tek Ürün E-Ticaret. Tek ürüne ait e-ticaret web sitesi yapmak, ürünün popülerliğini  ve daha iyi reklamize edilmesini artırmaktadır. E-ticaret web sitenizde, sadece tek ürüne ait bilgilerin yer alması tüm ilginin tek ürüne toplanmasını sağlamaktadır,yani tek ürün üzerinden hizmet vermek siteniz için en önemlisidir. Böylece ürününüzü en iyi şekilde tanıtırsınız. Eğer birden çok ürününüz varsa, her bir ürüne ait tek ürün e-ticaret sitesi oluşturabilirisiniz. Order Engineer’dan oluşturulan hesaplar üzerinden kendi markanız ile bu yazılımı tek ürün e-ticaret yapan müşterilerinize sunabilirsiniz.

Birden fazla çeşitli  ürün satışı yapan web sitelerinin, tek ürün ticareti yapan web sitelerine göre ürün haliyle dönüşüm oranları daha düşüktür. Bu durumun en önemli sebebi ziyaretçilerin diğer ürünleri inceleyerek asıl odaklanılması istenen ürünü gözden kaçırmalarıdır. Müşteriyi ürünü takip etmesi ve odaklanması önemlidir.Alternatif ürünler her zaman kararsızlık yaratmakta ve satışları olumsuz yönde etkilemektedir. Bu nedenle tek ürün e-ticareti yapanlar, çoklu ürün e-ticareti yapanlara göre dönüşümü daha yüksek almaktadır.Tek ürünlü satış sitelerinde dönüşüm  oranı bu şekilde çeşitlilik göstermektedir.

Order Engineer tek ürün e-ticareti üzerine uzmanlaşmış ve kendini kanıtlamış bir yazılımdır. Bu yazılımı kullanarak, 1 saat içinde kendi markanız altından tek ürün e-ticaretinin gerektirdiği tüm yeniliklere sahip olabilirsiniz. E-ticaret yapan müşterilerinize kendi markanız altından bir çok avantaj sunabilirsiniz, bu şekilde müşterileriniz kendi markanız altından en iyi tek ürün e-ticaret sistemine sahip olur.Bu da Order Engineer ile dönüşüm oranı neden çok daha yüksek olduğunu göstermektedir.

Yüksek dönüşüm oranına sahip web siteleri, aynı sayıda sipariş almak için daha az reklam yatırımı yapar. Order Engineer altyapısını kullanan tek ürün e-ticaret yazılımı, en yüksek dönüşüm(ROI) değerini sağlamaktadır.Dönüşüm oranı (ROI) web siteleri ve Order Engineer açısından önemlidir.

orderengineer.com