yasal_ukash_satin_alma

Orion Ukash Satın Alma KartTR.Com

Ukash sanal ortamdan satın alınabilen ve sizlere belirli bir limit harcama karşılığında verilen kullanım kartışeklinde para kartlarıdır. Ukash sistemi İngiltere’ye ait bir sistem olarak karşımıza çıkıyor.

Euro üzerindençalışan sistem de sizlere 19 haneden oluşan bir numaralı kart veriliyor ve siz bu kartı hemen hemenbütün dünyada kullanma şansına sahipsiniz. Ayrıca bu sistem de sizlere Euro cinsinden bir miktar veriliyortabi siz Euro dışında bir parasal sistemde çalışıyorsanız, örneğin Türk Lirası para birimi kullanıyorsanız,direk bunu döviz kuru ara ödemesi yapmak durumunda kalıyorsunuz.

Örneğin; 40 Euro değerin de birUkash kart sizlere yaklaşık olarak 120 Türk Lirası gibi bir rakama mal oluyor. Tabi gerek sistem gerekseyapı itibari ile Euro Avrupa geneli kullanıldığı için döviz alırken bile sizlere fazla bir fark yaratmıyor. Enazından dünyanın her yerinde kullanmanız gibi bir hizmet size düşük fiyatlar ile bu şekilde sunuluyor.

Dezavantaj olarak Ukash satın al kartı alırken çok dikkatli olmanız da gerekmektedir. Sizlere bu kartları sahteyollar ile içi boş şekilde satmak isteyenlerde olacaktır. Yasal bir şekilde etiketli merkez satış noktalarından Ukash kartlarını alabilir ve bu hizmetlerden sizlerde yararlanabilirsiniz. Ukash kartı satmak yasaldırancak online alışveriş sistemi ise Türk hükümeti ile görüşmeler halen devam etmektedir.Ukash canlı destek sayfamızdan 7/24 online hizmet vermektedir.

Şimdilik yetkilibayilerden almanız sizler için en mantıklısı olacaktır. Ukash kartının bir diğer özelliği ise güvenliğidir.Güvenlik etkeni Ukash firmasını hep plana çıkarmış ve sizlerin güvenlikli kullanımları her zaman ön plandatutulmuştur. Ayrıca özel olan kredi kart bilgilerinizi belirli bir sisteme girmediğinizden dolayı çalınma vepara hırsızlığı gibi riskleri de sıfıra indirgemiş oluyorsunuz. www.karttr.com

https://www.facebook.com/ukashsatinal

https://twitter.com/ukashsatinal