Özel Arçelik Servis Çiğli firmasının en özel çalışanları ile birlikte hareket etmek istiyorsanız bizlere kolayca ulaşabilir ve marka ile ilgili tüm sorunlarınızı iletebilirsiniz. Arçelik markasının ülke pazarında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu çok iyi biliyoruz ancak henüz bu marka ile tanışmamış birçok insan olduğunu da biliyoruz. Servis firması olarak gerek kendi reklamımızı gerekse de bu markanın reklamını İstanbul genelinde yapmaya çalışıyoruz.

Özel Arçelik Servis Çiğli firması ekiplerimiz en iyi şekilde sizlere hizmet veriyor ve Arçelik marka ile ilgili tüm sorunlarınızı dinliyorlar. Arçelik Servis Çiğli firması yıllardır olduğu gibi çağrı merkezi hattı ile siz değerli İzmir halkına hizmet vermektedir. Servis ağlarımız sürekli olarak farklı bölgelere ulaşıyor ve İzmir’in tamamı için yaygın ve gelişmiş bir ağ oluşturmaya çalışıyoruz.

Uzman teknik kadromuz en iyi şekilde sizlere hizmet vermek için eğitiliyor ve bu eğitim hiçbir şekilde geri plana atılmıyor. Özellikle hafta sonları çalışmalarımız oldukça yoğun ancak genel toplantı ve seminerlerimizi bu günlerde bile aksatmamaya çalışıyoruz. Yedek parça ve işçilik garantisi ile ürünlerinizi 1 yıl koruma altına alıyoruz eğer bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşarsanız yine çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşarak sorunu iletmeniz yeterli olacaktır. İzmir’İn tüm semtlerine de ulaşan firmamız haftanın 7 günü olmak üzere sizlere hizmet veriyor ve desteğini de hiçbir şekilde geri çekmiyor.