Sizleri büyük bir masraftan kurtarmak bizim en büyük görevlerimizden yalnızca biridir. Kullandığınız beyaz eşyalar Bosch marka ise ve eğer beyaz eşyalarınıza veda etmeyi düşünüyorsanız bizleri arayın. Birçok müşterimiz yeni beyaz eşya almak isterken onları geri çeviriyoruz ve gerekli servis hizmetleri sayesinde ürünlerini sapasağlam bir şekilde teslim ediyoruz. Yeni bir beyaz eşyalar almak masraflı iş fakat servis hizmetlerimizden düzenli olarak yararlanırsanız bu masraflardan kurtulabilirsiniz. Bozulan ya da arızalanan Bosch marka beyaz eşyalarınız için ideal servis hizmeti sunan firmamız 10 yılı aşkın süredir çalışmalarına devam ediyor.

Bu beyaz eşya iş yapmaz yenisini alın diye bir şey bizlerden duyamazsınız. Gerekli müdahale ve işlemler en profesyonel şekilde yapılır ve ürünleriniz sizlere teslim edilir. Bosch Servis Bornova olarak ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayan en önemli ürünleriniz olan beyaz eşyalar hakkında sizlere gerekli teknik desteği de çağrı merkezi telefonlarımızdan sağlıyoruz.

Garanti süresi sona ermiş ürünleriniz artık yetkili servis kapsamından çıkmıştır ve bu aşamada Bosch Servis Bornova devreye girer. İZMİR bölgesinin neresinde olursanız olun adresinizi bırakmanız yeterli olacaktır. Bizler işçilik konusunda fazlasıyla iyiyiz bu yüzden bozulan beyaz eşyalarınıza veda etmeyin ya da çok daha fazla masrafa girmeyin. En uygun fiyatlar ile en kaliteli Bosch Servis hizmetleri bu adreste sizleri bekliyor. Bosch Servis Bornova sizlerin memnuniyeti için var ve var olmaya devam edecektir. WEB : http://www.boschservisizmir.org