İstanbul’un yoğun nüfuslu ilçelerinden biri olan Ümraniye’de Siemens markalı cihazlarınız için gerçek anlamda kaliteli hizmet sunan, işini hakkını vererek yapan ve son derece titiz, bir o kadar da uzman teknik servis arayan, kaliteye ve hızlı servise önem veren Siemens kullanıcılarından birisi iseniz firmamız Özel Ümraniye Siemens Servis tam da siz ve sizin gibi tüketicilerin aradığı hizmeti vermekte olan bir kuruluş olarak karşınıza çıkmaktadır. Siemens ürünleri ve bu ürünlerin dayanıklılığı, sağlamlığı ve Siemens kalitesi tüm dünyaya kanıtlanmıştır. Siemens kullanıcıları da zamandan tasarruf etmek istedikleri zaman hızlı hizmet veren özel teknik servisleri tercih ederek farklarını ortaya koymaktadırlar.

Eğer siz de dayanıklı, ürün çeşidi fazla olan ve gerçek anlamda kaliteli bir marka arıyorsanız Siemens’i tercih etmiş olabilirsiniz. Siemens dünyaca ünlü bir elektronik devidir ve elektronik ürün çeşidi oldukça fazladır. Beyaz eşyalardan küçük ev aletlerine, kişisel bakım ürünlerine kadar, telsiz telefonlar ve diğer iletişim elektroniği cihazları ile karşımıza çıkan ve senelerden beri kalite çizgisinden şaşmayan bir marka olarak Siemens için vermekte olduğumuz özel servis hizmetimizde aradığınız her şey bulunmaktadır. 7/24 aktif çağrı merkezimizden uzman kadromuza kadar, 1 yıl garantili teknik servis hizmetimizden aynı gün servis imkanımıza kadar çok sayıda avantajlı hizmet faaliyetlerimiz ile İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yerimizi almış bulunmaktayız.

Siemens ürünleri için vermekte olduğumuz teknik servis hizmetimizde orijinal parçalar kullanmaktayız. Yani ürünlerinize parça desteği yapılması gerektiği durumlarda markası ve menşei belli olmayan merdiven altı ya da yan sanayi şeklinde tabir edilen parçaları değil, olması gerekeni yapmakta ve %100 orijinal parçalar kullanmaktayız. Hızlı servis imkanımızdan yararlanmak için siz de Özel İstanbul Siemens Servis firmamızı tercih edebilirsiniz.