Kadınların aklına takılan sorulardan birisi de gecelik mi pijamamı sorusudur. Pijamalar 2000’li yıllardan sonra patlama yaşayan uyku elbiseleridir. Genellikle takım halinde alınan pijamalar yerini eşofman takımı, tişört ve şort gibi farklı çamaşırlarla paylaşmaktadır.

Gecelik modelleri ise uzun yıllardan beri kadın içgiyim ürünü olarak tercih edilmektedir. Rahat kullanımı ve kadınsı duruşu ile kadının çekiciliğini arttırmaktadır. Özellikle hamilelik ve hastalık döneminde pijama ve gecelik kullanımı artmaktadır. Gecelik modelleri kullanışlı ve rahat yapısı sayesinde daha çok tercih edilmektedir. Pijama modelleri ise daha ucuz ve pratik kullanım sebebi ile tercih edilse de kadına çekicilik katmamaktadır. Pamuklu pijamalar kısa sürede diz verme, bollaşma ve renk atması sebebiyle salaş bir görünüm kazandırır. Saten pijamalar ise kokoş görünümü ile pek tercih edilmemektedir. Genellikle çeyizlik olarak alınır birkaç ay kullandıktan sonra bir kenara atılarak yerini daha gündelik kıyafetlere bırakır.

Gecelik modelleri farklı kumaş yapıları ve renkleri ile her türlü vücut tipine ve zevke göre bulunabilir. Bu fantazi geceliklersaten gecelik modelleri, çeyizlik gecelikler, ipek gecelik takımı, penye gecelikler, lohusa ve hamile gecelik takımı, transparan gecelikler, dantelli ve dekolte gecelikler, büyük beden gecelikler olarak birçok farklı tarzda gecelik bulabilirsiniz.

Geceliklerde renk seçenekleri ise oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Siyah ve kırmızı gecelikler en çok tercih edilen gecelik modelleri arasında yer alıyor. Evetkırmızı gecelikler fantezi iç giyimi simgelemektedir. Siyah gecelikler ise şık ve asil duruşu ile tercih sebebidir. Beyaz gecelikler sadeliği seven kadınları tercihi olmaktadır. Farklı renklerde gecelik modelleri de genellikle saten geceliklerde tercih edilmektedir. Penye gecelik takımları ise daha açık ve hafif renklerle süslenmektedir. Ürün siparişi için resmi satış sitesi http://www.kirmizigecelik.net/ ‘i ziyaret edebilirsiniz.