Konami’nin popüler futbol oyunu serisi Pro Evolution Soccer’ın yeni sürümü PES 2014, müthiş oyun motoru FOX Engine ve gelişmiş oyun yapısı sayesinde üst düzey bir futbol tecrübesi sunuyor!

OYUN KÜNYESİ

Türü:Spor

Geliştirici:Konami

Dağıtıcı:Konami

Yaş Sınırı:3+

Çıkış Tarihi:09.2013

İşletim Sis:Win.

KUTU ARKASI

Konami’nin PES 2014’ü ile yepyeni bir futbol oyunu tecrübesi yaşayın. Göz kamaştıran, yeni oyun motoru FOX Engine ile devrimsel futbol sisteminin birleştirilmesi ile top ilk kez aksiyonun merkezinde yer alıyor. Her element baştan geliştirildi ve oyun, tamamen yenilenmiş fizik yapısı, takım kurma sistemi ve oyuncu yapay zekâsı sunmasının yanı sıra animasyon ve atmosfer konusunda dev bir adım atıyor.


Öne çıkan özellikler

 • Trueball teknolojisi sayesinde top kesin özgürlüğüne kavuşuyor. Top, oyunun merkezinde yer alıyor ve onu kontrol etmeyi öğrenmek başarı için anahtar rol oynuyor.
 • Kalp sistemi sayesinde akıcı takım oyunu, başarılı bireysel hareketler ve seyircilerin coşkusu takımdaki motivasyonu arttırıyor.
 • M.A.S.S. (Motion Animation Stability System), her bir oyuncunun fiziğini ayrı ayrı, gerçekçi bir biçimde oyuna yansıtıyor. Vücudu kontrol edebilme hayati önem taşıyor.
 • İster yerel bir derbi isterse de UEFA Şampiyonlar Ligi’nin finali olsun oyun, yüzlere, formalara ve stadyumlara gösterdiği özen ile maç atmosferini sonuna kadar yaşatıyor.
 • Sistem Gereksinimleri

  Minimum
  Önerilen
  Sabit disk alanı 8 GB
  DirectX 9.0c
  Ekran kartı 512 MB
  RAM 1 GB
  İşlemci Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
  İşletim sistemi Windows Vista SP2 / 7