Türk mühendisler tarafından üretilen ve %100 yerli Made in Turkey damgası ile pazarlanan sihirli duş başlığını duydunuz mu? Başlıktan çıkan suyun basıncını artırarak daha az su ile aynı tazyikte duş almak olarak özetlenebilecek çalışma prensibi ve 49 TL gibi uygun fiyatı bahsedilmesi gerekenler listesinde ilk sırayı alıyor. Yerli olması ve ülkesini seven mühendisler tarafından üretilmesi de dikkat çekilmesi gereken bir diğer nokta.

Sudan tasarruf edin;

Sudan tasarruf etmeniz için üretilen relax shower duş başlığında tam 380 adet mikro gözenek bulunuyor. Bu gözeneklerin herbirisi 0.2 mm boyutundalar. Başlığın içerisinde tornada tüpü bulunuyor ve bu tüp suyu iki kata kadar daha basınçlı iletiyor. Daha da inanılmazı duş başlığına gelen su 6 adet filtreden geçerek geliyor. Bu filtreler suyun içerisindeki suyun kalitesini düşüren (klor vs) maddeleri ve yosun, kir, pas gibi zararlı maddeleri süzerek sizlere tertemiz su gelmesini sağlıyor. İçerisindeki bu maddelerden ayrılan su temiz olduğu kadar yumuşuyor da. Yani duş başlığı ile hem sudan tasarruf ediyor hem de pak, yumuşak bir su ile duş almış oluyorsunuz. %100 yerli olması da insana gurur veren bir diğer husus. 49 Türk Lirası standart duş başlıkları ile kıyas edildiğinde ciddi anlamda ucuz. Bazı aileler sihirli duş başlığı na verecekleri parayı belki de 1 aylık su faturasında ettiği tasarruf ile karşılayacaklar.

“Biraz Relax, Relax Olun Lüften”

               Relax olun sloganı ile önce ülkemizin her köşesine sonra da dünyaya açılmayı hedefleyen Relax Shower ı sizler de denemelisiniz. 304 paslanmazdan üretilen duş başlığı standart duş spiralleri ile uyumludur. Bu başlığı almakla hem sağlığınız, hem cebiniz kazanacak.

Kaynak : http://www.relaxshower.org/