biohazard 6 resident_evil_6

 

Oyun Hakkında Bilgiler
Aksiyon,heyecan,korku ve hayatta kalma dehşetini gözler önüne seren Resident Evil 6, 2013’ün dramatik korku deneyimi olmayı hakediyor. Hikaye Kuzey Amerika, savaş yorgunu Doğu Avrupa’daki Edonia ve Çin şehri Linshiang arasında devam ederken, Resident Evil’ın sevilen karakterleri Leon S. Kennedy, Chris Redfield ve Ada Wong; Jake Muller gibi yeni karakterlerin de katılımıyla yeni bir dehşetle, yüksek yaygınlıktaki C-Virus ile yüz yüze geliyor.
Her biri kooperatif ya da tek kişilik (online ve çevrimdışı) oynanış için bir çift ana karakter içeren, birbirinden ayrı, ancak aralarında bağlantı bulunan öykülerle başlayan Resident Evil 6, sadece farklı bakış açıları ve oynanış şekilleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda yenilikçi Crossover mekaniği ile oyuncuların takım oluşturup, korkuyu ve heyecanı paylaşmalarını sağlıyor. Oyundaki kilit anlarda, dört kişiye kadar oyuncu online olarak bir araya gelip, belirli bir durumun üstesinden gelebiliyor.

İlk üç görevi tamamlayan oyuncular, Resident Evil’a özgü fettan güzel Ada Wong ile devam eden yeni görevleri açıyor. Tek kişilik bir deneyim olan Ada’nın bölümleri, kendine özgü görevler, oynanış ve silahlar içeriyor. Bu sayede ilk üç bölümde yanıtlanmamış tüm sorular yanıt buluyor.

Resident Evil 6 resident-evil-6 oyunu

Öne Çıkan Özellikler

Global ölçekte korku – Artık tek bir bölgeye bağlı olmayan C-Virus salgını dünya genelinde sürerken, macera Kuzey Amerika, Doğu Avrupa ve Çin’de yer alıyor.
Bugüne kadarki en geniş Resident Evil oyunu – Birbirinden ayrı, ancak aralarında bağlantılar bulunan dört öykü boyu korkuyu tecrübe edin.
Crossover Oynanış – Her bir öykünün yolu kesişmekle kalmıyor, aksiyon da iç içe geçiyor. Hikayenin iki karakteri bir araya getirdiği önemli noktalarda, tamamen yeni Crossover mekaniği ile dört kişiye kadar oyuncu, korkuyu online olarak birlikte paylaşabiliyor.
Tek kişilik ya da kooperatif oynanış –Resident Evil 6 hem tek kişilik, hem de kooperatif oynanışı sunuyor.

resident evil full indir

Sistem Gereksinimleri

Minimum Önerilen
DirectX: 9.0c ve üstü
Ses: Standart ses cihazı
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800GTS veya üstü
Sabit Disk Alanı: 16 GB
RAM: 2 GB
İşlemci: 2,4 GHz Intel Core 2 Duo ve üstü, 2,8 GHz AMD Athlon X2 ve üstü
İşletim Sistemi: Windows Vista, XP, 7, 8

 Resident Evil 6 Oyun Tanıtımı

Resident Evil 6 Oyunundan Kareler

biohazard 6 oyunu full indir resident_evil_6 oyun incelemesi

RESIDENT_EVIL_6 full residentevil6zombie

RE6 oyunu indir