Yenilenebilir enerji kaynaklarının başında rüzgar türbinleri de geliyor. Tıpkı güneş panelleri gibi ülkemiz bu konuda da son derece ideal bir alana sahiptir. Rüzgar türbini fiyatları ise, enerji gücüne göre değişmektedir. İyi verim sağlamak adına alacağınız rüzgar gülünün yer saptamasını iyi şekilde yapmanız lazım. Watt ve volt oranına bakarak da seçim yapabilirsiniz.

Rüzgar Türbinleri Güvenilir Markalar

Ekonomik Solar sitesinden de görebileceğiniz üzere, rüzgar gülü alanında birçok marka bulunuyor. Üretim yapan bu markalar kullanılacağı alana göre farklı boyutlarda ve güçlerde rüzgar gülü satışı yapılmaktadır. Rüzgar gülü fiyatları hızı ve maksimum verimi ile paraleldir. Ekonomik Solar sitesinden %5 indirim ile rüzgar türbinleri alabiliyorsunuz. İstabreeze, Lexron gibi markaların ürünlerini bulabilirsiniz.

Rüzgar Türbinleri Tipleri Nelerdir?

Dikey ve yatay olmak üzere iki ana rüzgar türbin seçeneği bulunmaktadır. Fakat horizontal olarak tabir ettiğimi yatay değirmenler daha sık kullanılmaktadır. Rüzgarlı alanın verdiği güce göre türbin tercihi de ayarlanmalıdır. Böylece maksimum verim/ performans elde edilebilir.

Rüzgar Değirmen Fiyatları

Türbin fiyatları jeneratör sayısı, sağladığı verimlilik, maksimum üretebildiği watt’a göre değişkenlik göstermektedir. Ekonomik rüzgar türbini fiyatları havale ile ödemelerde daha da indirimli bir fiyattan Ekonomik Solar sitesinde satılmaktadır. Yüksek performans garantili olup, her türlü kullanım alanına uyum sağlayacak nitelikte ürünler sitede yer almaktadır.

Bu yazının kaynağı ; Ekonomiksolar.com’dur.