SAATTE DÜNYA MARKASI

Silikon kayışlı, takvimli, alarmlı, köşeli, dijital kol saati tasarımı ile bir saat klasiği halini alan Seiko saat modelleri tüketiciler tarafından beğeniyle kullanılmaktadır. Büyük beğeni toplayan Seiko prestijli saat koleksiyonunu sürekli yenileyerek modellerine eklediği yeni temalarla zengin seçenekler sunmaya devam etmektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hazırladığı koleksiyonla Dünya Saat Sektörünün en bilinen ve tercih edilen markası olan Seiko saat verdiği garantiler ile müşteri mutluluğunu esas alarak çalışmaktadır. Ürünlerinin garanti süresi dolduktan sonra da yanında duran marka her türlü soru, sorun ve tamirat konularında saatinizin ve sizin yanınızda yer almaktadır. Eş tasarım modelleri ile sevgili, nişanlı, sıkı dost ve kardeşler için farklı modeller erkek ve kadın için birebir aynı şekilde üretilmiştir. Standart yuvarlak saat kadranlarına ek olarak kare ve ince uzun dikdörtgen modellerle farklılığı yakalamak mümkün. Işıklı modeller sayesinde ve parlayan saat içi aksesuarlarla karanlık ortamlarda saatinizi net görebilir ve fark edilirsiniz.

Saat modelleri hakkında bilgi almak isteyenler http://www.bilio.com/kol-saati-c65/seiko/ adresini ziyaret edebilir ve kendi beğenisine uygun modeller arasından seçim yapabilir. Kadran içi kabartma şekiller, her saniye yanıp sönen dinamik ve eğlenceli modeller, şık tasarımlı hediyelik kutular, spor renkler, çift zaman ayarı, arka ışık, önden düğme, hem analog hem dijital gösterim, 10 yıllık pil, güneş enerjili modelleri ile hangisini alacağınıza karar vermeyeceğiniz yüzlerce çeşitle seiko saat modelleri sizi bekliyor.