SAMSUNG GALAXY GRAND NEO İLE BİLİNDİK KALİTE ÇOK UYGUN FİYATA

            Akıllı cihaz piyasasının giriş ve orta segmentli kullanıcılar için yüksek özellikler ve ekonomik fiyatlar sunan Samsung, piyasanın en güçlü markaları arasında yer alıyor. Yüksek performanslı bir orta düzey seçeneği olan Samsung Galaxy Grand Neo, 5 inç ekran boyutu ile beklentilere hitap eden bir seçenek olmakta ve 5 mp kamerası biraz yetersiz kalsa da piyasada önemli bir kullanıcı kitlesine sahip olmaktadır. 4 çekirdekli güçlü bir işlemciye sahip olan cihaz, 1,2 Ghz hızı ile hem oyunlarda hem de internet kullanımlarında mükemmel bir performans sunuyor.

Ergonomik tasarımının yanında rahatça avucunuza sığan cihaz, çoklu pencere seçenekleri ile de çok daha fonksiyonel hale geliyor. Renk olarak beyaz, siyah seçimlerinin yanında yeşil ve turuncu gibi renk seçimleri de sunmaktadır. 10 saatlik pil ömrü ve arka kapak bataryasının çıkabilme özelliği ile de oldukça kullanışlı bir ürün olmaktadır. 3G, Fm Radyo, Wi-fi, Gps ve genişletilebilir hafıza özellikleri olan Samsung Galaxy Grand Neo, ram olarak 1 GB değerleri bulunurken dâhili bellek olarak 8 GB hafızası bulunmaktadır.

480*800 pixel ekran çözünürlüğü ile ideal fiyatlı ve geniş ekranlı bir seçim olan Neo için http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/grand-neo-p163583439/ adresinde en uygun fiyatları ve tüm mağazaların en son ürünlerine ulaşabilirsiniz. Tüm siteler listeleyebilir ve aralarında en uygun fiyatlı satış yapan siteleri seçerek alışverişler yapabilirsiniz.