Bankacılık işlemleri, internete girme, sosyal medya hesaplarını kullanma, çeşitli oyunlar, uygulamalar ve müzik dinleme gibi görevleri yerine getiren akıllı telefonlar gün içerisinde sürekli kullandığımız aletlerdir. Bu aletlerin, gün geçtikçe gelişen modelleri piyasaya sunuldukça fiyatları düşüyor. Akıllı telefon dünyasının amiral gemilerinden SamsungNote 3fiyatı da çıktığı günden sonra fiyatı giderek azalan bir seyir izleyen telefonlar arasında yer alıyor.

Note 3 Özellikleri

Note ailesinin üçüncü nesil telefonu olan Note 3 tasarım olarak önceki modellere benziyor. Full HD AMOLED ekranı yüksek çözünürlük sağlıyor. Yüksek görüntü kalitesi ile keyifli bir kullanım sağlıyor. Güçlü işlemcisi 3GB RAM özelliği ile kullanıcıların keyifle kullanacakları bir telefon.

Note 3 ekran büyüklüğü sebebiyle pek çok kullanıcı tarafından tercih edilse de büyük telefon sevmeyenlere hitap etmeyi başaramıyor.

Samsung Note 3 fiyatı piyasada farklı satış noktalarında değişen aralıklarda karşımıza çıkarken fiyatlarla ilgili çok daha detaylı bir bilgi almak için http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/note-3-32gb-p149717989/adresi ziyaret edilebilir.