Şarkıları müzikler dinlediniz ve o müzikler sizi iyi hisettirdi, sizi heyecanlandırdı, hırslandırdı ya da biraz daha kederlenmenize  ve efkarlanmanıza neden oldu. O müziklerin şarkı sözlerini ezberleyip ezgilenip söylenirken eşlik ettiniz,takip ettiniz bedeniniz başka bir atmosferde kayboldu.

Şarkı sözleri sitemizde sizler için yerli yabancı şarkıların  sözlerini ayrı bir titizlikle sergiledik, düzenledik. Değerli sanatçıların bütün şarkılarının şarkı sözleri sitemizde mevcut. Aynı şekilde yabancı şarkıların şarkı sözlerini de sizin için bu sitede topladık ve incelenmiş halde yayına aldık. Bununla da yetinmedik anında şarkılar dinlemelere de yer verdik.  Yabancı şarkıların çevirilerine de rahatlıkla ulaşabileceğiniz sitemizi her geçen gün sizler için güncelliyor, yeni ve güzel şarkı sözleri ile karşınıza çıkıyoruz.

En duygusal anlarımızda yanımızda olup bize arkadaşlık eden şarkıların duygusal şarkı sözü kimi zaman bizim derdimizi alıyor kimi zaman da bizim aşkımıza aşk katıyor. Aşk şarkılarının aşk dolu şarkı sözleri de her yaşta her zaman yalnızlığa ya da acıya biraz olsun merhem oluyor.Aşk dolu sözlerin tutam tutam parçaları akılda kalıyor ve dilimize dolanıyor.Her yerde ve her zaman mırıldanıyoruz.

Birbirinden mükkemmel evrensel yabancı şarkılarla eğlenceyi ve hüzünü yaşadık.

Bazen isyan ettik kaderimize, rock müziği bu isyanımıza iyi geldi. Rock müziğinin şarkı sözlerini bağıra çağıra söylerken, kendimizi biraz olsun ifade etmiş olduk ve istemediğimiz kadar stres attık. Rap müziğin hızını yakalamak zor oldu ama bazen de hızlı hızlı, çabuk çabuk yaşanan bu hayata rap müzik çok iyi geldi ve yerimizde duramadık adeta o hızlı sözleri yakalamaya çaliştik. Rap müziğin hızını sizin için yakaladık, rap müzik şarkı sözlerinin hepsine güncel olarak sitemizden erişebilirsiniz.

Akıllı arama formuyla istediğiniz yıla ait istediğiniz müziği rahatlıkla bulun diye gayet başarılı bir kolaylık sağladık.Müziği ve o güzel müziklerin şarkı sözlerini sizlerle paylaşmak bizim için bir keyif!

Amacımız tek bir siteden aradığınız her şarkı sözlerine ulaşabilmeniz.