SİEMENS BUZDOLABI MODELLERİ

            Beyaz eşyalar günlük hayatımızın en önemli parçalarıdır. Gelişen teknoloji ile gün geçtikçe daha modern ve daha tasarruflu hale gelen Siemens Buzdolabı modelleri çok daha kullanışlı ve yüksek performanslı olmaktadır. A ve A+++ enerji sınıfı modellerine sahip olan marka tüm gün mesai ile çalışan bu cihazların çok daha az enerji harcamasını sağlamaktadır.

Tek kapılı, çift kapılı, alttan ya da üstten donduruculu, gardrop ya da mini model seçenekleri ile farklı seçimler yapabilirsiniz. Genel anlamda özelliklerine bakıldığında ise anti bakteriyel sistemler, havalandırma özelliği, nofrost, sebze ve meyve çekmecesi gibi özelliklerin bazı modelleri bir veya bir kaçı olurken bazılarında ise hepsi bulunabilmektedir. 41 litreden başlayan soğutucu hacimleri gardrop modellerde 525 litreye kadar çıkabiliyor. Soğutucu hacmi ise 5 litre olan mini modellerin yanında 401 lt olan daha geniş modellerde bulunmaktadır. Siemens Buzdolabı modelleri içerisinde ankastre ve solo kullanım şekilleri bulabilir; yükseklik, genişlik ve derinlik özellikleri bakımından da farklı modellerde seçebilirsiniz.

En popüler modeller arasında ise soğutucu kısımlar altta olmakta ve A+++ ürünler enerji tasarrufu sağlamaları açısından da çok fazla tercih edilmektedir. Geniş iç hacimlere sahip modellerde oldukça kullanışlı olmakta ve beyaz gibi klasik renklerin yanında siyah gibi çok daha sıra dışı renklerde kullanılabilir.  Tüm modelleri aynı ekran üzerinde değerlendirebileceğiniz http://www.bilio.com/buzdolabi-c3168/siemens/ adresinde tüm mağazaların en uygun fiyatlarını bulabilirsiniz.