Siğillerimizi tedavi etmek amacıyla birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri olan wartner siğil ilacı da diğer yöntemlere oranla çok daha başarılı, acısız ve zahmetsizdir. İlaç ile 20 saniye sonra farkı görebiliyorsunuz. 20 saniyede siğilinizi donduran bu ilaç 14 gün sonra kadar da siğilinizin düşmesine yardımcı olmaktadır. Böylece hiçbir hekime veya hastaneye gitmeden kendi imkanlarınızla siğilinizi yok edebileceksiniz. Ancak siğilinizi düşüren bu siğilin cildinizde bırakacağı iltihap için yine hekiminize başvurmanız gerekebilir.

Yurtdışında birçok ülkede yıllardır kullanılan Wartner artık Türkiye’nin piyasasında da yer almaktadır. Ülkemizde de siğillerinden mağdur olan birçok insan, ne denerse denesin bir türlü siğillerinden kurtulamayan birçok insan son çareyi Wartner siğil ilacında aramış ve bulmuştur. Bu ilacı siğil olan bölgenize içerisinde bulunan aplikatör yardımcıyla uygulamanız yeterli olacaktır. Kullandığınız aplikatör tek kullanımlıktır ve bir daha kullanmayınız. Bunun gibi kutunun içinden 12 tane aplikatör çıkmaktadır.

Siğil İlacını Kullanırken Nelere dikkat Etmeliyiz?

Siğillerinize çözüm olan Wartner da birçok ilaç veya ürün gibi bazı şartlarda kullanılmaması gerekmektedir. Özellikle hamile olan kadınlar, hamile olma ihtimali olan bunun için tedavi gören kadınlar, emziren kadınlar ve 4 yaşından küçük olan çocuklar bu siğil ilacını kullanmamalıdır. Aksi takdirde zarar verebilir. Bununla birlikte bu siğil ilacı sadece el ve ayak bölgelerinde kullanılmaktadır ve yüz, boyun, genital bölge veya koltuk altı gibi dokumuzun hassas olduğu kısımlara uygulanmaması gerekmektedir.Sipariş vermek için resmi satış sitesi http://www.wartnersigililaci.com/ ‘u ziyaret ediniz.