Sniper Ghost Warrior 2 game Sniper

Sniper:Ghost Warrior 2’ye Çıkış Videosu

İlk oyunu 2010 yılında oyuncuların beğenisine sunulan Sniper: Ghost Warrior, yeni oyunu ile aksiyona ve heyecana kaldığı yerden devam etmeye hazırlanıyor. Yapımcı City Interactive çıkmasına günler kalan oyun için yayınladığı video ile belli ki heyecanımızı ve adrenalinimizi arttırma peşinde.

Özel güvenlik danışmanı Kaptan Cole Anderson’ı kontrol edeceğimiz Sniper: Ghost Warrior 2’de kendimizi şehir savaşları yapacağımız Saray Bosna’dan Burma ormanlarına, oradan ise Tibet dağlarına kadar birçok farklı görev içinde bulacağız ki çok oyunculu bölümde diğer keskin nişancılarla kıran kırana bir mücadele oyuncuları bekliyor olacak. Kuzey Amerika’da 12 Mart, Avrupa’da ise 15 Mart’ta satışa sunulacak Sniper: Ghost Warrior 2 için yayınlanan çıkış video ise aşağıda yer almaktadır.

Sniper: Ghost Warrior 2 Oyunu Hakkında
Sniper: Ghost Warrior 2, 3 milyondan fazla satan ,kendisinden önceki oyunun on ikiden vuran keskinliğini yeni ve heyecan verici yükseklere çıkarıyor. Tamamen keskin nişancı deneyimi üzerine tasarlanmış pek çok platformlu modern FPS olma özelliği taşıyan oyun, en gelişmiş oyun motoru CryENGINE 3 ile geliştirildi ve oyun marketlerdeki raflarda yerini aldı.
Sniper: Ghost Warrior 2’de bulunan görevler, görsel açıdan baş döndürücü ve daha geniş bir yelpazede keskin nişancı deneyimi sunuyor. Silahlar, balistik ve çevresel faktörlerin benzersiz gerçekçilik seviyesini tecrübe ederken ölümcül atışı hissedin ve yaşayın.

Oyunda Öne Çıkan Özellikler
Hareket Algılayıcı Tetik Sistemi: FPS kontrollerinde yenilikçi bir ilk daha! Oyun içi yapılan atışlar, oyun kumandasının tetiğinin sağlam biçimde sıkarak mermi atıldığında, tüfeğin daha isabetli olmasını sağlamanız gerekiyor. Eğer tetiği sarsarsanız, ıskalarsınız ve başarısız olursunuz.
Gerçekçi Balistik: Sniper serisinin en bilindik özelliği, ateş etme dinamiklerinin gerçekçiliğidir. Rüzgar hızı, mesafe, yerçekimi ve mermi düşüşü gibi hesaplamalar… Hepsi, atışınızın performansında kritik rol oynuyor.
Elden Geçirilmiş Atış Mekaniği: Kalp ritminizi sabitlemek için doğru nefes alıp verme tekniklerini atışınızın isabetli zamanlamasıyla birleştirmek, ideal “bir atış, bir ölüm” başarısını yakalamakta kritik öneme sahiptir.
Gelişmiş Düşman Yapay Zekası: Yapay zeka sistemi baştan aşağı yenilenerek, sıfırdan tasarlandı. CryENGINE 3’e geçişle birlikte pek çok geliştirme mümkün oldu. Düşman sizi -tüfeğinizin daha az etkili olduğu- yakın çatışmaya çekebilmek için uğraşırken, yana doğru hareketlerden, doğrudan saldırılara kadar her şeyi bekleyin.
Bol Hedefli Yeni Çevreler: Sniper Ghost Warrior 2, Sarajevo gibi yeni kentsel ortamlar ve tehlikeli dağ bölgelerinin yanı sıra, capcanlı,ıssız, vahşi ve ölümcül ormanları da ekliyor.
Farklı Zorluk Seviyeleri: Oynanışı çeşitlendirmek ve mümkün olan en geniş oyuncu grubu için oyunu oynanabilir kılmak için CI Games oyunun doğasını tamamen değiştiren üç zorluk seviyesini sundu. Nasıl oynayacağınıza siz karar verin; ister gevşeyip en büyük avcı olun ister yeteneklerinizi deneyim oyunu Expert Mode ile tecrübe edin.
Bullet-Cam: Herkesin sevdiği özellik, usta atışları ödüllendirmek ve savaş alanını tamamen yeni bir bakış açısıyla göstermek için geri dönüyor. Rakiplerinizi 1000 metre ve daha ötesinden indirirken, bir merminin gerçek durdurma gücünü görün.
Keskin Nişancı Tüfeklerinin Genişlemiş Listesi: Her biri günümüz savaşlarında bulunan silahları doğru biçimde canlandırmak için özenle tasarlanan dünyanın en gelişmiş keskin nişancı tüfeklerini deneyin ve heyecanı yaşayın.
Yeni Ekipmanlar: Termal ve gece görüşlü vizör cihazlar

Sniper-Ghost-Warrior-2-Wallpaper Sniper-Ghost-Warrior-2  ile ilgili

Sistem Gereksinimleri

Minimum
DirectX 9.0c
Ses DirectX uyumlu ses kartı
Ekran Kartı 512 MB Nvidia GeForce 8800GT ve üstü
Sabit Disk Alanı 9 GB
RAM 2 GB
İşlemci 2 GHz Intel Core 2 Duo ya da AMD Athlon 64 X2 ve üstü
İşletim Sistemi Windows XP SP3, Vista, 7, 8

 

Sniper: Ghost Warrior 2 Oyun Tanıtım Videosu

Sniper: Ghost Warrior 2 Oyunundan Kareler

sniper ghost warrior 2 oyunu full  sniper__ghost_warrior_2 fotoları

Sniper_ghost_warrior 2 oyun resimleri sniper_ghost_warrior_2 oyunu

 

sniper_ghost_warrior 2 oyunu oyna sniper ghost warrior hakkında

Sniper-Ghost-Warrior-2 oyunu indir sniper-ghost-warrior-2