Sosyal medya haberlerini mi aramıştınız? Sosyal medya hakkındaki son dakika gelişmleri ve sosyal medya hakkındaki tüm haberlere bu siteden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya, insanların internet üzerinden birbirleriyle yaptıkları konuşmaların ve paylaşımların bütünüdür.Sosyal ağlar, insanların bilgi paylaşımlarını sağlayan internet siteleri ve uygulamalar sayesinde herkes aradığı ve ilgilendiği içeriklere kolaylıkla ulaşmaktadır.Mekan ve zaman kısıtı olmadan paylaşımın ve tartışmanın esas olduğu bir iletişim yoludur.Sosyal medyada insanlar buluşur ve iletişimde bulunurlar.Birbirlerine yardım ederler, sorularına cevap verip, kendi sorularına yanıt ararlar.Bu bakımdan sosyal medya insanlar için önemli bi durumdadır.

Sosyal medyanın, film, televizyon, gazete gibi geleneksel medyadan farkları vardır.Geleneksel medya yayınlanması için  belirli kaynaklara ihtiyaç duyulurken sosyal medya için bu söz konusu değildir.Masrafsızdır ve  erişim araçları herkese açıktır.

Şu bir gerçektir ki sosyal medya artık herkes kesimden insanın kullanılır duruma gelmiştir.Teknolojiyle alakalı her konuda yani akıllı telefon, tablet, mobil gibi ayrıca sosyal medyayla ilgili facebook, twitter, google, instagram gibi.. her konu hakkında bilgiye bu siteden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Gayet başarılı bir blog.

sosyalmedyo.com