star-trek-the-game

Tamamen orijinal, Star Trek evrenini daha da genişleten ödüllü kooperatif oyun deneyimi Star Trek ile bilim kurgunun gelmiş geçmiş en büyük iki kahramanı Kirk ve Spock olarak oynayın.

Ülkemizde Haziran ayında vizyona girecek Star Trek: Into Darkness ile paralel bir konuya sahip olan aksiyon oyunu Star Trek: The Video Game, yayınlanan çıkış videosu ile yapımda bizleri nelerin beklediğini gösteriyor.

Digital Extremes tarafından geliştirilen ve seslendirme kadrosunda Chris Pine, Zachary Quinto, John Cho, Simon Pegg, Zoe Saldana, Karl Urban ve Anton Yelchin gibi film yıldızlarının yer aldığı Star Trek: The Video Game, çıkışını yayınlanan yeni video ile kutluyor. Yapımın hikayesinden önemli detayların paylaşıldığı videoda bol aksiyonlu oyun içi sahneler de yer almakta ki Star Trek: The Video Game’deki düşmanlarımız ile onların uzay gemilerinin de yer aldığı görüntülere biraz aşağıdan göz atabilirsiniz.

Türü:Aksiyon

Geliştirici:Digital Extre…

Dağıtıcı:Namco BA…

Yaş Sınırı:15+

Çıkış Tarihi:04.2013

İşletim Sistemi:Windows

KUTU ARKASI

Tamamen orijinal, Star Trek evrenini daha da genişleten ödüllü kooperatif oyun deneyimi Star Trek ile bilim kurgunun gelmiş geçmiş en büyük iki kahramanı Kirk ve Spock olarak oynayın. Popüler Star Trek yeni serisinin 23. Yüzyıl dünyasında geçen bu siper alma tabanlı shooter, oyunculara zengin, orijinal bir öykü ve aksiyon dolu savaşlar sunuyor.
Ontario merkezli Digital Extremes (Bioshock 2, Dark Sector, The Darkness 2) tarafından geliştirilen Star Trek, BAFTA Ödüllü yazar Marianne Krawczyk tarafından hazırlanan orijinal bir hikayeye sahip.

Öne Çıkan Özellikler
ÖZGÜN STAR TREK EVRENİ
Tayfayla tanışın – 2009 Star Trek film ekibi oyuna sesleriyle katkıda bulunuyor; Chris Pine Kirk’ü, Zachary Quinto ise Spock’ı seslendiriyor.

Orijinal Öykü – Star Trek (2009) yeniden çekiminde yaşanan olayların sonrasını anlatan oyun, yeni evrende tamamen orijinal bir öyküyle yolculuğa çıkıyor.

Keşfedin – Enterprise ve diğer gemiler ile yeni bölgeleri keşfedin, galakside daha önce hiç görüşmemiş bölümlerde egzotik gezegenleri, tehlikeli ormanları, uzak uzay istasyonları ve diğer bölgeleri dolaşın.

Kirk / Spock Asimetrik Kooperatif Oyun
En iyi kooperatif oynanış – Tepeden tırnağa bir kooperatif deneyim olarak hazırlanan Star Trek, tamamen farklı iki oynanış tarzını ve özgün karakter yeteneklerini tek bir oyunda sunuyor. Sonuçta ise bu neslin en gerçekçi ve değişken kooperatif oynanış oyunculara sunuluyor.
Kirk ve Spock yeniden doğdu – Bilim kurgunun en tanınan iki karakteriyle ilk defa oynayın; sadece bu Star Trek oyununda. Galaksinin kaderi tehlikedeyken, sağlam bir takım kurmak için oyuncuların bir diğerine güvenmeleri gerekiyor.

Destansı Aksiyon Macera
Gorn Dönüyor – Galaksiyi ele geçirmeye kararlı olan Gorn, klasik Star Trek kötü adamları bu oyun için geri dönüyor; rakiplerini zehirleyip halüsinasyon görmelerine sebep olan ve hatta onları öldürebilen tehlikeli yetenekleriyle birlikte. Boyut ve yetenek açısından farklılık gösteren Gorn, gezegenlerin kaynaklarını sömürüp, sakinlerini öyok ederek yıkım ve kargaşanın tohumlarını atıyor.

Zengin Çeşitlilik – Kendine has bölümler ve sürekli değişen oynanış, Star Trek’teki maceranın kısa özetini oluşturuyor. Düşman gemilerini ele geçirin, sıfır yerçekiminden hareket halindeki uzay gemilerine dikkatlice atlayın ve yer altı suyollarında yüzün.

23. Yüzyıl Silahları – Star Trek zengin çeşitlilikte silah ve ekipman sunarak, size Kirk ve Spock’ın ünlü özel silahlarının da dahil olduğu 23. Yüzyıl teknolojisi üzerinde tam hakimiyet sağlıyor. Karakterinizin özel yetenekleriyle birleşince, her karşılaşma, kazanması imkansız her durum kiminle, neyle ve nasıl oynadığınıza bağlı olarak farklı sonuç veriyor.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
Diğer Microsoft Xbox 360 oyun kumandasını ve Nvidia 3D Vision teknolojisini destekler
DirectX DirectX 9.0c
Ses DirectX uyumlu
Ekran Kartı 512 MB GeForce 9600 ya da Radeon HD 2900
Sabit Disk Alanı 8 GB
RAM 2 GB
İşlemci 2 GHz Intel Core 2 Duo ya da AMD Athlon 64 X2 4200
İşletim Sistemi Windows XP SP2

 Star Trek Oynanış Videosu

Star Trek Oyunundan Kareler

9star trek star trek 2

star trek 3 star trek 4

star trek 5 star trek 8

star trek 23 star trek 444

star trek 666 star trek

star trek1 star trek6

startek StarTrek2