Uyumlu ve şık giyinmek, sosyal alanlar içerisinde imajınızı oluşturacak, hatta konuşturacaktır. Bu nedenle giyim alanıda farklı kombin önerileri dikkate alarak tarzınıza özel seçimer yapabilirsiniz. Bayanlar için sağlanan uyum zarafet anlamına gelmekte, genç bayanlar için ise daha özgür ve kendi ayakları üzerinde duran tarzlar ortaya çıkarmaktadır.

En şık uyumu siyah ve beyaz sağlar. Omuz kısımlarında biritli üst ile plise özelliklerinde siyah pantolon kombine edilebilir. Açıkta kalan boyun kısmı için şık bir kolye kullanılabilir. Yaz kombinleri arasında desenli bol paçalı pantolonlar tercih edebilir ve üst kımında mavi dantelli bir bluz kullanabilirsiniz. Kolyeli kısa kollu mavi bluzun altında siyah kumaş pantolon günlük kullanımlar için ideal olurken, omuzları güpürlü beyaz bluzun alt kısmına kalem etek modelleri de şık uyumlar ortaya çıkaracaktır. Çiçek desenli kısa etekler bu yazın en moda kombin önerileri arasında yer alıyor. Siyah üzerine krem çicekleri olan modeller üzerine dantelli krem bluzlar çok zarif ve asil seçimler olacaktır.

Şal yaka etnik bluzlar altında çift fermuarlı kırmızı etek tercih edilebilir. Bunun yanında ofis kullanımlarında bayanlar yan kısmı fermarlı beyaz tulum üzerine kırmızı ceketler tercih ederek rahat ve kullanışlı seçimler yapılabilir. Bu alanda özel tercihler yapmakta ve geniş ürün kataloğu içerisinde araştırmalar yaparak karar vermek için https://www.sateen.com/bayan-giyim-alisveris adresini ziyaret edebilir, çok uygun fiyat aralıklarında ürünler satın alabilirsiniz.