games-of-2013

2013 yılının en iyi PC oyunları…!!!

 

 

Sizce hangi bilgisayar oyunu?

Total War: Rome 2

total-war-rome-2-hub

 

Dünyanın en inanılmaz ordularını komuta etmek,rakibinize hakim ve dünyanın ilk güçlü ve büyük ordusunu kontrol etmek ister misiniz?

Toplam savaşı: Roma, 2004 yılında en etkileyici oyunlardan biriydi ve bu sonraki çıkan Roma 2 daha iyi gibi gözüküyor.Önceki Total War oyunu gibi ilerde Roma Cumhuriyeti Tarihi süreçte yer alacak. Oyuncular isterlerse Roma İmparatorluğu bunu değiştirmek mümkün olacak. Büyük bir  harita ve yeni bir grafik motoru ile oyunculara inanılmaz ayrıntılı işlenmiş egzotik tarihi şehirleri ve devasa ordularının görüntülemek mümkün olacaktır.

 

 

Tom Clancy’s Rainbow Six: Patriots

47231-tom-clancys-rainbow-six-patriots  rainbow_6_patriots

Rainbow 6: Patriots First person shooter ve Tom Clancy serisinin sonraki versiyonu olarak oyun dünyasına adım attı…

Oyuncular Rainbow, “True Patriots” Amerikan hükümeti kurumsal gündemler tarafından bozulduğunu inanıyordur terörist devrimci bir grup olarak bilinen yeni bir tehditle karşı karşıya bir hükümet ajanı rolünü üstlenecektir. Gelişmiş silahlar ve yakın dövüş becerileri ile Silahlı oyuncular teröristlerin bu yeni nesil ortadan kaldırmak amacıyla çeşitli yoğun ve değişik senaryolarla karşı karşıya gelecektir.

Rainbow 6:  Sürükleyici ve bir çok oyunculu bu oyunda aksiyonun doruğuna ulaşacaksınız.Çok oyunculu bu fantastik oyunda  bir ekip olarak misyonları yürütmek için ödüllendirecektir.

256px-Rainbowsixpatroitsboxart

Metro: Last Light

Metro Son ışık yaklaşan bir first person shooter ve eleştirmenlerce beğenilen klasik Metro 2033 için devamıdır.

Oyun Moskova da kıyamet sonrası ülkede gerçekleşir. Insanlığın son kalıntılarını mutantlar ve diğer canlıların yeryüzünde yaşamaktadır ve bu canlılar  yeraltı tünellerinde yaşamak zorunda kalıyorlar…

Moskovada ve insanlık adına mutantlarla fantastik bir bilim kurgu oyunu olan Metro hem düşmanlarına karşı deneyim kazanma hemde  heyecanlı ve mücadeleli bir savaş ortamın da kıyamet sonrası enterasan bir  dünyaya dalmaktır. Metro Last Light diğer buna benzer oyunlar dan  daha iyi olacağa benziyor.

Metrolastlight

DmC

Amaç yaklaşan şeytanı kesmek Cry ve Capcom tarafından yayımlanan PC oyunu fantastik olabilir.Oyun DmC bir Reboot olduğunu ve Dante’nin ilk yıllarına kadar uzanıyor.

Limbo City: paralel bir evrende yer alan bu oyun memleketi ile bir genç ve onun yolculuğunun bir masalı anlatıyor.Şehir, bu kez sakin ve huzurlu, her fırsatta onu öldürmeye teşebbüs iblisler ve diğer korkunç yaratıklar tarafından terörize bir şehre dönüşüyor. Yoluna çıkan her şeyi yakıp yıkan ve dehşet saçan  çoklu saldırılar, silah geniş bir yelpazede yeralmakta ve zararlı zehir silahları kullanarak, dehşet verici korkunç bir savaşa dönüşmektedir…

DmC-Concept-Art-Dante  devil-may-cry-4-front-cover-19069  devil-may-cry-front-cover-97709

Company of Heroes 2

gaming_company_of_heroes_2_key_art

Company Of Heroes 2:  THQ tarafından geliştirilen serisi bir savaş ortamındaki bütün ayrıntıları mükemmel bir grafik ile ele almaktadır.

Bu tarz diğer oyunlar daha fazla savaş ortamında ki yaşamı öne sermektedir.2. Dünya Savaşı’nın sonunda yaşanan seneryoda kahramanları daha gerçekçi hissetmek , özgünlüğü yakalamak için  muhteşem bir baş yapıttır. Askeri birliklerle  Sovyetler Birliği’nin  1941 yılında gerçekleşen bu  Savaş ta belli bir aydan sonra Sovyetler Birliği’nin nüfusunun yaklaşık yarısında düşman hatlarının bulunması ve Sovyetlerin öldürülüp katledilmesi yaşanmaktadır.

Company-of-Heroes-2-640

devamı yarın 🙂