Soğuk Savaş dönemi Amerikası ve dünya dışı tehlike temalarını birleştiren, bir yandan ekibinizi yönetirken bir yandan da aksiyonun içinde olduğunuz The Bureau, size çok farklı ve çok heyecanlı bir oyun tecrübesi yaşatacak.

The Bureau XCOM Declassified33333 The Bureau XCOM Declassified222

KUTU ARKASI

CodeBreakers: Düşmanın iletişim kanallarını bozmak ve mesajlarını deşifre etmekle görevli, hükümetin gizli istihbarat bürosu bir anda sessizliğe gömülür. Özel Ajan Carter ve birliği, Gizli Savaş’ın dengelerini değiştirmek adına umutsuz bir girişimde bulunur ve olay yerini inceleme, oluşabilecek tehditleri ortadan kaldırma, tesisi yeniden işler hale getirme ve ellerindeki gizemli mesajı deşifre etme görevini üstlenir.

Oyun hakkında

Yıl 1962. JFK Amerka’nın başında ve Soğuk Savaş nedeniyle halk korku içinde – ama Amerika’yı komünizmden çok daha güçlü ve çok daha sinsi bir düşman tehdit ediyor. Yalnızca birkaç kişinin varlığından haberdar olduğu The Bureau ismindeki gizli devlet birimi, dış dünyadan gelen düşmanlar tarafından gerçekleştirilen bir seri gizemli saldırıyı araştırmaya başlar.

Her şeyin risk altında olduğu, insanlığı korumak adına verilen bu gizli savaşta Özel Ajan William Carter olarak kararları siz vercek, tetiği siz çekecek ve bu üçüncü şahıstan kontrol edilen bu taktik-aksiyon yapımında birliğinizi yöneteceksiniz. The Bureau’nun görevi açık – sivilleri gerçeklerden korumak adına hayatta kal, adapte ol ve düşman tehdidini ortadan kaldır.

Oyun Künyesi

Türü:Aksiyon

Geliştirici:2K games

Dağıtıcı:2K Games

Yaş Sınırı:15+

Çıkış Tarihi:08.2013

İşletim Sis:Win

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Ses kartı DirectX uyumlu
Ekran kartı DirectX 9 uyumlu ATI Radeon HD 3870 / NVIDIA 8800 GT (512 MB)
Sabit disk alanı 12 GB
RAM 2 GB
İşlemci Intel Core 2 DUO 2.4 GHz / AMD Athlon X2 2.7 GHz
İşletim sistemi Windows Vista Service Pack 2 32-bit
Not Intel HD 3000 Integrated Graphics ile uyumlu değildir

 

The Bureau XCOM Declassified The Bureau XCOM Declassified1 The Bureau XCOM Declassified2 The Bureau XCOM Declassified3 The Bureau XCOM Declassified4 The Bureau XCOM Declassified5 The Bureau XCOM Declassified6 The Bureau XCOM Declassified7 The Bureau XCOM Declassified8 The Bureau XCOM Declassified444