Bütün ABD sizin oyun alanınız! Dilediğiniz gibi modifiye ettiğiniz aracınıza atlayın ve görülmemiş zenginlikteki oyun alanında ekibinizle birlikte yarışlar yapın, görevlere çıkın…

crew

OYUN KÜNYESİ

Türü:Yarış

Geliştirici:Ivory Towe..

Dağıtıcı:Ubisoft

Yaş Sınırı:12+

Çıkış Tarihi:02-12-2014

İşletim Sis:Win.

KUTU ARKASI

The Crew, oyuncuları daha önce görülmemiş şekilde online olarak birbirlerine bağlayan, devrimsel bir aksiyon-yarış-MMO oyunudur. The Crew sizi ve arkadaşlarınızı sayısız görevle dolu devasa, açık dünya bir Birleşik Devletler haritasında çılgınca otomobil sürmeye davet ediyor. İçerik olarak inanılmaz zengin ve online oyun oynamayı seven oyuncu nesli için hazırlanan The Crew, aksiyona dayalı yarış oyunlarını yeniden tanımlıyor.

Otomobiliniz sizin oyundaki yüzünüz. Seviye atladıkça aracınıza ince ayar yapın ve açık dünya yapısındaki devasa ABD haritasındaki 5 detaylı ve özgün bölgede yol alın. New York’un ve Los Angeles’ın kalabalık caddelerinde direksiyon sallayın, Miami’nin güneşi altında ya da Monument Valley’in nefes kesen platolarında gezintiye çıkın. Her bir bölge kendine ait sürprizlere ve alt edilmeyi bekleyen görevlere sahip.

Yolculuğunuz sırasında ekibinize katılabilme ve sizi güçlendirme ihtimali olan ya da rakibiniz olup mücadele edebileceğiniz başka oyuncularla da karşılaşacaksınız. Bu, sürüşün en heyecanlı, en çeşitli ve en açık hali.


Öne çıkan özellikler

Asla yalnız olmayın: Kesintisiz olarak oyunlara girin ve çıkın ve dört kişilik ekibinizi kurun ya da nefes kesen rekabetlere girin. Göreviniz ister bir konvoyu indirmek olsun, ister polisten kaçmak olsun, bunu arkadaşlarınızla başarmak oyuna her girdiğinizde size taptaze bir tecrübe sunacak.

Görülmemiş büyüklükte ve çeşitlilikte bir oyun alanı: Bütün Birleşik Devletler sizin oyun alanınız. Bütün yollar ve yolların arasında kalan her yer. Şehir merkezindeki yollardan, arka sokaklara, tepelere, tarlalara, kanyonlara, çöllere ve hatta yarış pistlerine, hayal edebileceğiniz her tip mekânda yarış edip uzmanlaşmak sizin elinizde.

Aracınızı bir sonraki göreve hazırlayın:Lisanslı otomobillerinizi özelleştirmek ve geliştirmek için gövde ve performans parçaları toplayın. Aracınızı 5 farklı yönde geliştirin (Street, perf, dirt, raid, circuit) ve farklı yüzeylere adapte edin. Sürüş stilinize göre sayısız sürüş özelliğinden istediğinizi seçin.

Nereye giderseniz orada devam edin: Oyun tecrübenizi iOS’ta, Android tabletlerde ve internette sürdürün. Arkadaşlarınızın performansını takip edin, yeni bir rekor denemesine girişmeden önce aracınıza ince ayar yapın, ekibinizi görevlere yollayarak tecrübe puanı ve parça kazanın.

the crew

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 SP1 / 8 / 8.1 (64 bit)
İşlemci Intel Core 2 Quad Q933 2.5 GHz / AMD Athlon II X4 620 2.6 GHz
RAM 4 GB
Ekran kartı GeForce GTX260 / Radeon HD4870 (512 MB)

Need for Speed, Test Drive gibi serilerde çalışmış olan geliştiricilerin kurduğu Ivory Tower’ın elinden çıkan ve Ubisoft’un yayıncılığını yaptığı, muazzam büyüklükte ve zenginlikte bir oyun dünyasının yanı sıra son derece geniş modifiye seçenekleri ve müthiş hızlı bir sürüş hissi sunan The Crew, dünya ile aynı anda piyasaya çıktı.

Ayrıca toplamda 12 araç içeren 4 araç paketini ve daha fazlasını sunan The Crew – Season Pass ve de hem ana oyunu hem de Season Pass paketini bir arada sunan The Crew – Gold Edition da Playstore kataloğuna eklendi.

Aksiyon, yarış ve MMO türlerini kusursuz bir şekilde bir araya getiren The Crew’ı yarış oyunlarının geldiği son noktaya şahit olmak isteyen herkes oynamalı!

Ubisoft’un gerek görselliğiyle, gerek dünyasının genişliğiyle, gerekse de eğlenceli oynanışıyla dikkat çeken yarış oyunu The Crew için onanış görüntülerine yer veren yeni bir video yayınlandı.

Video şu şekilde: