Çıktığı sene içinde Yılın Oyunu ödüllerini silip süpüren Elder Scrolls IV Oblivion, özel sürümüyle karşınızda! Game of the Year versiyonunda, orijinal oyunun yanı sıra Knights of the Nine ve The Shivering Isles genişleme paketleri de bulunuyor.

OYUN KÜNYESİ

Türü:RPG

Geliştirici:Bethesda

Dağıtıcı:Bethesda

Yaş Sınırı:15+

Çıkış Tarihi:09.2007

İşletim Sis:Win.

KUTU ARKASI

The Elder Scrolls IV: Oblivion, yaşayabileceğiniz en büyük rol yapma oyunu deneyimlerinden birisi.

Zamanının ötesinde grafikler ve serbest oynanış stiliyle akıl almaz büyüklükte bir dünyayı birleştiren oyun, üzerinden yıllar bile geçse unutulmayacak tatlar bırakıyor.

Game of the Year Edition, orijinal oyunun yanı sıra zaten devasa boyutlardaki Oblivion dünyasını çok sayıda içerikle daha da genişleten Knights of the Nine ve The Shivering Isles eklenti paketlerini de içermektedir.

Öne çıkan özellikler

  • Yarattığınız karakteri yaşayın. Onurlu bir savaşçı ya da sinsi bir suikastçı olmayı mı tercih edersiniz, yoksa akıllı bir büyücü mü? Tamamen size kalmış.
  • Kendi gözünüzden savaşmanın ve büyü yapmanın tadına varın. Oyunun dövüş sistemi sayesinde savaş sahneleri artık çok daha hareketli ve gerçekçi.
  • Benzersiz yeni yapay zekâ sistemi sayesinde Oblivion’daki her karakterin bir hayatı var: Yemek yiyor, çalışıyor ve kendi amaçları doğrultusunda hareket ediyorlar.
  • Shivering Isles ek paketinde tonlarca yeni düşman; amfibi yaratıklar, ölümcül böcekler ve daha nicesi sizi bekliyor.
  • Uzun zaman önce dağılmış olan Knights of Nine’ı eski görkemine döndürmek için Cyrodill boyunca epik bir şekilde sürecek olan bir maceraya atılın.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Ses kartı DirectX 8.1 destekli
Sabit Disk Alanı 4.6 GB
Ekran kartı 128 MB, Direct 3D ve DirectX 9.0 destekli
RAM 512 MB
İşlemci Pentium 4 2.0 GHz
İşletim Sistemi Windows 2000 / XP / Vista /