Efsanevi The Elder Scrolls serisi artık online! The Elder Scrolls Online ile Tamriel topraklarında ister kendi başınıza, ister arkadaşlarınızla eşsiz bir yolculuğa çıkın!

Oyuncuları muhteşem güzellikteki Tamriel kıtasına götüren, hem birinci şahıs kamerası hem üçüncü şahıs kamerası ile oynanabilen, yenilikçi bir savaş ve karakter geliştirme sistemi sunan The Elder Scrolls Online ve The Elder Scrolls Online – Imperial Edition sizlerle.
Tamriel’de unutamayacağınız bir macera yaşama fırsatını kaçırmayın!

Oyun Künyesi

Türü:MMO

Geliştirici:Zenimax

Dağıtıcı:Bethesda S.

Yaş Sınırı:15+

Çıkış Tarihi:04.2014

İşletim Sis:Win.+Mac

KUTU ARKASI

Oyun hakkında

The Elder Scrolls Online, ödüllü oyun serisinin en son bölümüdür ve serinin efsanevi oyun tecrübesini online’a taşımaktadır. İster arkadaşlarınızla oynayın, isterseniz maceranızı kendi başınıza yaşayın. Oyunun yenilikçi savaş sistemi arayüze değil aksiyona ve taktiklere odaklanmanızı sağlıyor. İstediğiniz an istediğiniz silahı kullanın, yeteneklerinizi istediğiniz gibi özelleştirin, Tamriel’ın gizemlerini ortaya çıkardığınız kahramanlık destanınızı kendi yönteminizle yazın. Skyrim’in en uzak bölgelerini, Morrowind’in gizemli topraklarını, kalabalık metropol Daggerfall’u keşfedin.

The Elder Scrolls Online, The Elder Scrolls V: Skyrim’in ve Dragonborn’un gelişinin yaklaşık 1000 yıl geçmişinde ve de ilk Tamriel imparatoru Tiber Septim’in yükselişinin hemen öncesinde geçmektedir. Kıtada, birbirlerine karşı üstünlük kurma amacındaki üç ittifak Imperial City’yi ve dolayısıyla bütün Tamriel’i kontrol etmek için birbirleriyle savaşırken karanlık güçler dünyayı yok etmek için harekete geçmektedir…

Öne çıkan özellikler

The Elder Scrolls. Online.

20 yıldır en çok satanlar listesinde yer alan, ödüllü fantastik rol yapma oyunu Elder Scrolls serisi online oluyor. Tehlikeli mağara ve zindanları keşfedin, Tamriel’in tamamına yayılmış görevler için yolculuklara çıkın ve kazananların ganimetleri topladığı devasa PvP savaşlarına girin.

Nasıl istiyorsanız öyle oynayın

Ne tip bir karakterle oynuyor olursanız olun, istediğiniz an istediğiniz silahı ya da zırhı kullanın. Derin karakter özelleştirme seçenekleri ve yetenekleri ile kendi stilinizi kendiniz belirleyin.

Imperial Edition

Imperial olarak oynayın: Bir Imperial olun ve istediğiniz ittifakta yer alın. Farklı bonuslar, zanaat stilleri, silahlar ve zırhlar kullanın.

Imperial beyaz at: Bu özel Imperial bineğini kullanın ve Tamriel’i daha hızlı bir şekilde keşfedin.

Imperial eşyalar oluşturun: Eşya oluştururken Imperial stili kullanma imkânı.

Imperial eşyaya dönüştürün: Sahip olduğunuz eşyaları Imperial stili eşyaya dönüştürün.

Mara’nın yüzükleri: Bir arkadaşınızla birlikte Mara’nın ritüelini tamamlayın ve fazladan tecrübe puanı kazanın.

Mudcrab Vanity Pet: Tamriel’i yanınızdaki bu benzersiz pet ile keşfedin.


Bağlı bir oyun dünyası

ESO’nun Megaserver teknolojisi sayesinde artık bir sunucu seçmiyor, onun yerine tek bir dünyada oynuyorsunuz. Oyun sizi otomatik olarak arkadaşlarınızla, loncanızdan kişilerle, daha önce karşılaştığınız oyuncularla ve diğer benzer oyuncularla aynı yere atıyor.

Tamriel’i kurtarma göreviniz

Çalınmış bir ruh… Yükselen bir undead ordusu… Size ait olanı geri alma görevi… Dünyayı Daedric prensi Molag Bal’dan ve onun sağ kolu, ilk necromancer, Prince of Worms Mannimarco’dan koruyun.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Ekran kartı nVidia GeForce 8800 / ATI Radeon 2600 (512 MB)
Sabit disk alanı 60 GB
RAM 2 GB
İşlemci Dual Core 2.0 GHz
İşletim sistemi Windows XP 32-bit