Etrafınızı çevreleyen dünyada gizemli ve çarpık korkular dolaşmakta… Resident Evil serisinin yarıtıcısı Shinji Mikami’nin bu dev yapımında hayatta kalma şansınızı yoktan var etmeye çalışırken akla gelmeyecek korkularla mücadele edin!

the evil within

OYUN KÜNYESİ

Türü:Aksiyon

Geliştirici:Tango Game..

Dağıtıcı:Bethesda

Yaş Sınırı:18+

Çıkış Tarihi:14-10-2014

İşletim Sis:Win.

KUTU ARKASI

Resident Evil serisinin yarıtıcısı Shinji Mikami ve Tango Gameworks’ün yetenekli ekibi tarafından geliştirilen The Evil Within, survival-horror türünün vücut bulmuş hali. Özenle tasarlanmış mekânlar, bitmeyen bir tedirginlik ve çetrefilli bir hikâye birleşerek kalp atış hızınızı tepeye çıkaracak bambaşka dünya sunuyor. Korku ve aksiyonun bu mükemmel birleşiminde yanınızda bulunan sınırlı kaynaklarla hayatta kalmak için savaşacak ve korku duygusunun en derinlerini yaşayacaksınız.

Vahşi bir toplu katliamın ardından olay mahallini inceleyen detektif Sebastian Castellanos ve yardımcıları gizemli ve kudretli bir güçle karşılaşırlar. Çalışma arkadaşlarının katledilmesini izleyen Sebastian bilincini kaybeder. Uyandığında kendisini mide bulandırıcı yaratıkların ölüler arasında dolaştığı çıldırmış bir dünyada bulur. Tarif edilemez bir korkuyla yüzleşen ve hayatta kalmak adına savaşan Sebastian bu şeytani gücün arkasında yatan sırları ortaya çıkarmak için ürkütücü bir yolculuğa çıkar.


Öne çıkan özellikler

Saf survival-horror: Survival-horror’ın babası Shinji Mikami rüyalarınıza girecek bir anlatıma sahip yeni oyunuyla karşınızda. Oyunun adeta işkence görmüş dünyasını keşfederken heyecan ve gerilimi had safhada hissedeceksiniz.

Cani tuzaklar ve çarpık yaratıklar: Hayatta kalma şansınızı yoktan var etmeye çalışırken akla gelmeyecek korkularla ve acıması olmayan tuzaklarla mücadele edin. Aynı şeytani düzenekleri kullanarak kötülüğü kendisine karşı çevirin.

Muğlak bir dünyada bilinmeyen tehditler:Etrafınızı çevreleyen ve saran dünyada gizemli ve çarpık korkular dolaşmakta. Koridorlar, duvarlar, kapılar ve binaların kendileri gerçek zamanlı olarak değişmekte, oyuncuları her an her yönden gelebilecek tehditlerle dolu bir gerçekliğe bırakmakta.

Korkunun yeni yüzü: Yalnızca en dehşet verici dünyalarda bulunabilecek düzeneklerden kurtulmak için mücadele ettiğiniz rahatsızlık verici bir gerçekliği tecrübe edin. The Evil Within’i keşfedin ve başa çıkılamaz korkularla başa çıkın.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Önerilen
İşletim sistemi Windows 7 SP1 / 8.1 (64 bit)
İşlemci 4 Core i7
RAM 4 GB
Ekran kartı GeForce GTX 460 (1 GB)
DirectX 11
Sabit disk alanı 50 GB

Resident Evil serisinin yaratıcısı Shinji Mikami’nin çok konuşulan yeni oyunu The Evil Within,
Görüp görebileceğiniz en çarpık dünyada, tehlikenin asla yanınızdan ayrılmadığı, kabuslarınıza girecek kadar hastalıklı, saf bir survival-horror tecrübesi için The Evil Within’i mutlaka deneyin!

evil within