Usta Hırsız Garrett’ı yönetin ve Şehir’deki en zorlu hırsızlıkları gerçekleştirin, en ulaşılmaz eşyalara ulaşın, en iyi saklanan sırları öğrenin. Muhteşem bir atmosfere sahip bu şehirdeki en iyi dostlarınız gölgeler ve tabii hırsızlık yetenekleriniz.

Yılın en çok beklenen gizliliğe dayalı aksiyon oyunlarından Thief ve Thief: Master Thief Editionön piyasada! Oyunu ön sipariş ile alın ve ekstra bir banka soygunu görevine erişim hakkı kazanın!

Usta hırsız Garret’ın kontrolünü alın ve gölgelerin içinde yol alarak Şehir’i tehdit eden korkunç sırlarla mücadele edin! Muhteşem bir atmosfer, muhteşem bir hikâye, muhteşem bir oynanış… Thief 2014’ün en çok söz edilen oyunlarından olacak!

KUTU ARKASI

Banka soygunu

Usta Hırsız olarak Şehir’in en korunaklı yeri olan Stonemarket First Bankası’na sızın ve çok değerli bir eşyayı çalın. Bu aşırı korunaklı bölgeye bugüne kadar sızabilen olmadı ama bu durum değişmek üzere…

Oyun hakkında

Usta hırsız Garrett gölgelerden Şehir’e adım atıyor. Baron’s Watch tarafından sürekli korku ve baskı yayılırken gizemli bir hastalık sokakları ele geçirmekte. İnsanlar, temsilcileri Orion’un liderliğinde kanlı bir devrim yapmak için ayaklanmakta.

Politika ve halk arasındaki ince çizgide yürürken çekişmeinin içine çekilen Garrett’ın tek güvenebileceği şey hırsızlık yetenekleri. Zaman sürekli azalırken Usta Hırsız karanlık geçmişine ait, bütün dünyasını tehdit eden korkunç bir sırrı öğrenir.

Garrett hiçbir şey için bedel ödemedi… Şimdiye kadar…

Master Thief Edition

Dijital artbook: Thief’in gölgeli dünyasına göz atmanızı sağlayan göz alıcı konsept çizimlerden oluşan resmi dijital koleksiyona erişin.

Dijital çizgi roman: Bu heyecanlı dijital çizgi roman koleksiyonu sayesinde Thief’in gizemli dünyası hakkında daha detaylı bilgiler edinin.

Güçlendiriciler: Opsiyonel olarak oyun içinde kullanabileceğiniz güçlendiriciler ile gelişiminizi hızlandırın.

Dijital soundtrack: Thief müziklerinden oluşan değerli bir koleksiyon.

Öne çıkan özellikler

Usta Hırsız Garrett’sınız: Karanlık ve kendini soyutlamış, benzersiz bir yeteneğe sahip Garrett’ın yerine geçin. En zorlu hırsızlıklar, en ulaşılmaz eşyalar, en iyi saklanan sırlar… Hiçbir şey erişilmez değil.

Şehir ele geçirilmeyi bekliyor: Gölgeli arka sokaklarından yüksek çatılarına, hasta ve sorunlu Şehir’i keşfedin. Caddelerde gizlenin, korunaklı malikânelere sızın ve karanlık köşelerde pusu kurun…

Yaklaşımınızı seçin: Blackjack’iniz ile gardiyanları sessizce indirin, çevrenizi manipüle etmek için oklarınızı kullanın ya da yeni odaklanma özellikleriniz ile hırsızlık yeteneğinizin etkisini arttırın. Nasıl bir Usta Hırsız olmayı tercih edeceksiniz?

Oyuncuyu içine çeken atmosfer: En üst seviye görsel elementler ve oyuncuyu oyunun içinde hissettiren FPS tecrübesi sayesinde dünya ile bir olun. Thief, görselliği, sesleri ve yapay zekası ile eşi görülmemiş bir atmosfer sunuyor.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
DirectX 10
Ekran kartı AMD Radeon 4800 serisi / nVidia GTS 250
Sabit disk alanı 20 GB
RAM 4 GB
İşlemci Dual Core / Quad Core
İşletim sistemi Windows Vista

OYUN KÜNYESİ

Türü:Aksiyon

Geliştirici:Eidos Montr.

Dağıtıcı:Square Enix.

Yaş Sınırı:15+

Çıkış Tarihi:02.2014

İşletim Sis:Win.

 Thief Resim Galerisi

“The Gloom” ismi verilen bir hastalık nedeniyle şehrin bir bölgesi Baron Northcrest tarafından karantinaya alınmıştır. Garrett Baron’un karantina dışındaki sığınağına ulaşmaya çalışacaktır. Ancak oraya giderken yoldaki mücevheratçıya uğramayı da ihmal etmeyecektir.