2006 yılından beri bir faaliyet ve yüksek kazanç kapısı olan parça kontör sektörü günümüzde bilgisayar ve ADSL kullanımın hızla yaygınlaşması ile cep telefonu bayileri,marketler, bakkal, şarküteriler, internet cafeler, benzin istasyonları, büfeler gibi pek çok iş yerinin temel kazanç kapılarından birisi olmuştur.

Günümüzde Toptan ve Perakende olarak TurkcellVodafone ve Avea ‘nın parça ve tam kontör satışı yapan birçok site vardır. Bir çoğu yerel kontörcüler olan bu siteler başında bekleyen ilgilenen kimselerin olmamasıyla beraber kaliteleri oldukça düşüktür. Neredeyse hizmet almanız ve sorunuza cevap bulabilmeniz bir işkenceye dönüşür. TL Kontör Bayiliği  gibi İzmirİstanbul ve Ankara gibi üç büyük ilimizde parça kontör ticareti yapan kaliteli ve toptan kontörcü rolündeki siteler bir elin beş parmağını geçmez. Bu yüzden parça kontör de kalitenin ve güvenin adresi TL Kontör Bayiliği

Parça Tl kontör satışlarında üstün hizmet kalitesini ispat etmiş olan TL Kontör Paylaş, bayi ağını günden güne geliştirmektedir.
Hizmette Kontör Paylaş, kurumsal kimliğiyle bayi ve distribütörlerine, satışlarını arttırmaya yönelik reklma desteği de sunmaktadır.Aynı zamanda fatura tahsilat bayisi olarakta hizmet vermekteyiz.

Parça kontör satışlarında son zamanalarda büyük bir gelişim göstermiştir. Zaman zaman Kontör Paylaş çalışanları tarafından satışlarla ilgili ziyaretler yapılmakta, bayilerle sıcak iletişim kopartılmamaktadır.

Parça kontör Türkiye‘de günden güne artacaktır. Siz de Türkiye’de parça kontör satışıyapmak, satışlarınızı artırarak kar sağlamak istiyorsanız TL KONTÖR PAYLAŞ ile iletişime geçebilirsiniz.

parca_kontor