Tomb Raider

Tomb Raider, Lara Croft’un yoğun ve karanlık hikayesini, onun ürkek bir genç kadından, deneyimli bir hayatta kalma ustasına dönüşmesini keşfediyor.

Tomb Raider Oyun Bilgisi

KUTU ARKASI

Tomb Raider, Lara Croft’un yoğun ve karanlık hikayesini, onun ürkek bir genç kadından, deneyimli bir hayatta kalma ustasına dönüşmesini keşfediyor.

Sadece içgüdüleri ve insan dayanıklılığının sınırlarını zorlama yeteneğiyle donanmış olan Lara, unutulmuş bir adanın karanlık tarihini ortaya çıkarmak ve buradan kaçmak zorunda. Lara’nın bu destansı macerası sizi bekliyor.

Özellikler:

Başlangıç Noktası – Lara’yı genç ve ürkek bir kızdan güçlü ve maceracı ruhlu bir kadına dönüştüren o ilk hikayesini birinci elden yaşayın.

Keşfedilecek Sırlar – Esrarengiz bir adada çevresel bulmacalar, gerçekçi çatışmalar ve keşfedilecek mezarlar sizi bekliyor.

Dövüşler – 
Tomb Raider, derin bir silah ve ekipman geliştirme sistemiyle türü bir adım öteye taşıyor, böylece Lara stratejik kurarak gittikçe zorlaşan düşmanlara ve çevre koşullarının üstesinden gelecek.

Takım Olarak Hayatta Kalın – Tomb Raider oyunlarında ilk kez multiplayer modları yer alıyor! Lara’nın kazazede arkadaşları veya Yamatai Korsanlarından birisi olarak Tomb Raider’a özgü bu modu mutlaka deneyin.

 

Tomb Raider Sistem Gereksinimleri

Minimum
DirectX® 9.0c
Ekran Kartı 512MB – nVIDIA GeForce 8600 / AMD HD2600 XT
Sabit Disk 10 GB
Bellek 1GB RAM (XP) veya 2GB RAM (Vista ve üstü)
İşlemci 2GHz Dual Core (Intel Core 2 Duo veya üstü, AMD Athlon X2 veya üstü)
İşletim Sistemi Windows XP SP3

 Tomb Raider Çıkış Videosu

Lara Croft sınırları zorlamaya hazırlanıyor

Tomb Raider serisi son oyunu ile karşımıza çıkmak için gün sayarken oyunun yapımcısı Crystal Dynamics tarafından yeni bir video yayınlandı. Lara Croft’un zorlu doğa koşulları ve düşmanlarla nasıl baş ettiğini merak ediyorsanız bu videoyu kaçırmayın!

Farklı bir hikaye ve farklı bir Lara ile Tomb Raider serisine yeni bir soluk getirecek oyunun çıkmasına az bir süre kala yayınlanan yeni video ile sevilen oyun karakteriyle ne gibi zorlukların üstesinden geleceğimize göz atıyoruz. Lara Croft’u oyunun geçtiği adadaki çevresel koşulların üstesinden gelirken gördüğümüz videoda düşmanlarımıza sessizce yaklaştıktan sonra onları nasıl saf dışı bırakacağımızı da öğreniyoruz. Tomb Raider’ın en etkili silahlarından ok ve yayın da etkili bir şekilde kullanmasını izlediğimiz videoya biraz aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tomb Raider oyun incelemesi