Roma’nın güzel günlerinin sonuna ve bir efsanenin, savaşçı kral Atilla’nın yükselişine tanık olun! Total War: Attila sizi tarihin en sert dönemlerinden birine Karanlık Çağ’ın başlangıcına götürüyor!

OYUN KÜNYESİ

Türü:Strateji
Geliştirici:Creative A..
Dağıtıcı:Sega
Yaş Sınırı:15+
Çıkış Tarihi:17-02-2015
İşletim Sis:Win.+Mac

KUTU ARKASI

Ön sipariş teklifi

Total War: Attila’ya ön sipariş verin ve Viking Forefathers kültür paketine çıktığı gün sahip olun!

Viking Forefathers kültür paketi Total War: Attila’ya yeni bir oynanabilir kültür olarak Norsemen’i ekliyor. Bu kültüre ait fraksiyonlar hem tek kişilik oyun tarafında hem de multiplayer modlarda kullanılabilirler.

Viking Forefathers ile oyuncular soğuk ülkelerinden yağma ve fetih için güneye inen Geats’in, Jutes’un ve Danes’in güçlerini kontrol edebilecek. Kuzeyin zorlu kışları sert erkeklerin yetişmesine neden olmuştur ve hem kara hem de deniz savaşlarında Norse savaşçılarının yeteneğinden şüphe edilmez. Bu kıyı çıkartmaları konusunda uzman denizciler için güneyin geniş toprakları sayısız zafer ve kazanç demek.


Oyun hakkında

Kıtlık, hastalık ve savaşın her yanı kasıp kavurduğu bir dönemde Doğu’nun geniş bozkırlarında yeni bir güç yükseliyor. Arkasında bir milyon atlıyla savaşçı kral Avrupa’ya yaklaşıyor ve gözlerini Roma’ya dikmiş durumda…

Sıra tabanlı strateji ile gerçek zamanlı oynanışı birleştiren ödüllü serinin yeni oyunu Total War: Attila oyuncuları M.S. 395 yılına, Karanlık Çağ’ın başlangıcına neden olan felaketlerin dönemine götürüyor.

Hayatta kalmak için ne kadar ileri gidebileceksiniz? Baskınızı genişletip kendi barbar ya da Doğu krallığınızı mı kuracaksınız? Yoksa Roma İmparatorluğu’nun son kalıntılarını yöneterek yaklaşan fırtınaya direnmeye mi çalışacaksınız?

Tanrı’nın Gazabı geliyor. Dünyanız yanacak.

Öne çıkan özellikler

Efsanevi başlangıç durumu: Batı Roma İmparatorluğu olarak oynayarak kontrolünüz altında geniş topraklarla ama politik iç çekişmelerle zayıflamış ve her tarafınız düşmanlarla çevrili bir şekilde başlayın. Hükümdarlığınız kısa süre içinde hayatta kalma mücadelesine dönüşecek.

Elden geçen oynanış mekanikleri: Politika, aile ağacı, şehir yönetimi ve teknolojik ilerleme gibi konularda en optimize Total War oyun mekanikleri ve yenilenmiş arayüz.

İnanılmaz tarihi detay: Döneme ait teknolojiler, silah ve teçhizatlar, din, kültür ve sosyal tutarlılık ile Total War: Attila tarihin bu karanlık dönemini gerçeğe en yakın şekilde yansıtıyor.

Olağanüstü görsellik: Hem ana harita hem de savaş alanı, uygar dünyanın çöküşünü tüyler ürperten bir şekilde yaşatacak şekilde geliştirildi ve optimize edildi. Nefes kesen büyüklük, atmosfer ve grafik performansı ile güzel günlerin sonuna ve bir efsanenin yükselişine tanık olun.