TrackMania Anniversary Pack 44

TrackMania fenomeni geri dönüyor! Dünyanın en sevilen online yarış oyunu TrackMania²’nin bütün parçalarını (Canyon, Stadium, Valley) içeren bu bütünlüklü paketi hiçbir yarışsever kaçırmamalı!

KUTU ARKASI

TrackMania² Canyon

Nadeo Studio’nun online yarış fenomeninin büyük çaplı bir eklentisi olan Trackmania² Canyon göz kamaştıran araçlarla sansasyonel pistlerde eğlence ve adrenalin dolu yarışlar yapmanızı sağlıyor. TrackMania² Canyon, oyuncuların kendileri tarafından oluşturulan pistlerde arcade bir yarış heyecanı sunarak geleneksel yarış oyunlarının çok ötesine geçiyor! Sıçrama noktaları, duvar sürüşler, rampalar ve birçok diğer tehlikeli hareket ile hayatınızın sürüşüne hazır olun!
TrackMania Anniversary Pack 111

Trackmania² Stadium

12 milyonun üzerinde oyuncu sayısıyla Stadyum, PC tarihinin en sevilen yarış oyunu. Ve bir klasik, köklerine sadık kalmalıdır. Stadium’un beğenilen oynanışında bir değişiklik yok: aynı hız, aynı kontroller, aynı bloklar! Bu temel oynanış tecrübesi ManiaPlanet ile zenginleşiyor: daha iyi grafikler ve oyuncu topluluğu için daha fazla araç-gereç. Birçok yarış, yeni haritalar ve oyun modları… PC’deki en yaratıcı topluluk artık ManiaPlanet’in en üst düzey teknolojilerinden yararlanabilecek.
TrackMania Anniversary Pack 222

Trackmania² Valley

TrackMania² serisinin üçüncü oyununda yarışlar harika bir vadide geçiyor ve ralli tarzı oynanış geliyor. Daha önce hiçbir TrackMania oyununda ulaşılamamış derecede detay seviyesiyle Valley, ilk görüşte aklınızı başınızdan alacak. Her kavisi milisaniyelerle ölçülen sürelerle daha iyi dönmeye çabalatan zorlu oynanış saatler boyu sürecek bir eğlence sunuyor. Bu oyun alanında isabet ve kontrol anahtar roldeler. Aracı kaydırma son çare ve zaman kaybına sebep olur.

TrackMania Anniversary Pack 333

Sistem Gereksinimleri

Minimum
DirectX 9.0c
Sabit disk alanı 1.5 GB
Ekran kartı Intel HD 2000 / nVidia ION / AMD HD 6310 (256 MB) (Pixel Shader 2.0 destekli)
RAM 1 GB
İşlemci 1.5 GHz
İşletim sistemi Windows XP / Vista / 7 / 8

Türü:Yarış

Geliştirici:Nadeo

Dağıtıcı:Ubisoft

Yaş Sınırı:3+

Çıkış Tarihi:11.2013

İşletim Sis:Win.