Sapasağlam motocross fizikleriyle Trials Fusion sınırsız içerik sunan, eğlencenin ve aksiyonun hiç bitmediği bir platform-yarış! Motosiklet tutkunları bu oyunu denediğine pişman olmayacak!

OYUN KÜNYESİ

Türü:Yarış

Geliştirici:RedLynx

Dağıtıcı:Ubisoft

Yaş Sınırı:12+

Çıkış Tarihi:04.2014

İşletim Sis:Win.

KUTU ARKASI

Kapalı betaya erişim hakkı: Beta süreci 14 pist, 2 yetenek testi, liderlik tabloları ve diğer başka görevler içermekte ve beta süresince haftalık olarak gelişmektedir.

Fallen Angel Motosiklet Görünümü: Trial Fusion’ın en çabuk motosikletine yakışır bir görünüm. Bu özel kitin hareket halindeyken motosikleti daha görkemli gösterdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Thrillseeker Rhino Kaskı: Gergedanlar yalnızca motosiklet üstündeki yetenekleriyle değil zorlu şartlara karşı dayanıklılıklarıyla da ünlüdür. Bu dikkat çekici kaskı takın ve doğanın tartışmasız kralının gücünü içinizde hissedin.

Deluxe Edition

  • Trials Fusion
  • Trials Fusion Season Pass: Trials Fusion dünyasını 6 indirilebilir içerik sunan Season Pass ile genişletin.
  • Ekstra içerik: Crater Hazmat Giysisi & Light Up The Skies motosiklet görünümü

Oyun hakkında

Trials Fusion oyunculuğun yeni nesli için üst seviye bir platform-yarış oyunudur. Trials markasının kendini kanıtlamış oynanış mekanikleri üzerine kurulu Fusion, oyuncuların karşısına hem klasik hem de yepyeni birçok görevle çıkıyor. Kendine has platform-yarış oynanışı, oyunun her yerini sarmış rekabeti ve sürekli genişleyen içerik ve özellikleriyle Trials Fusion asla bitmiyor!

Trials Fusion’ın gerçek dışı dünyasında sonsuz sayıdaki platform-yarış görevinin üstesinden gelin. Engellerle ve rampalarla dolu pistleri geçebilmek için bütün yeteneğinizi kullanın, dünyanın dört bir yanından oyuncuların rekorlarını geçmek için çabalayın. İster kendi başınıza, ister arkadaşlarınızla yarışın, isterseniz de internet üzerinden turnuvalara girin, rekabet her zaman yanı başınızda. Ve resmi pistler yalnızca başlangıç. En yaratıcı ve yetenekli içerik sağlayıcılardan bazıları tarafından hazırlanan, özel pistlerden oluşan zengin oyun dünyası, yeni ve çılgınca pistler arayanları bekliyor. Uzun dönem sürecek olan taze içerik desteği ile Trials tecrübesi yeni ve heyecan dolu içeriklerle genişlemeye devam edecek.


Öne çıkan özellikler

Sınıfının en iyisi: Sapasağlam motocross fizikleri ve son derece gerçekçi pist tasarımları başka bir oyunun sunamayacağı, fazlasıyla üst düzey bir yarış tecrübesi sunuyor. Nihai amaç bitiş çizgisi olsa da asıl tecrübe oraya gelmeden önce yaşayacaklarınız.

Rekabet her yerde: İster kendi başınıza, ister arkadaşlarınızla yarışın, isterseniz de online turnuvalara girin, rekabet bu oyunun her yerinde. Çeşitliliği ve derinliği, rekabetçi duygularınızı kaşımak için sınırsız yol sunuyor ve daha fazlasını da sunmaya devam edecek. Özel turnuva ve etkinliklere verilen desteğin yanı sıra takım yarışı ve çok daha fazlası da oyundaki yerini çok kısa zaman içinde alacak, rekabet hiç bitmeyecek.

Kullanıcı içeriği: Oyun içi pist editörü ile hazırlanan özel pist tasarımlarının sayesinde sınırsız bir Trials tecrübesi yaşayın.

Trials Fusion Sistem Gereksinimleri

Minimum
Ekran kartı GeForce GTX 460 / Radeon HD 5850 (1 GB)
Sabit disk alanı 8 GB
RAM 3 GB
İşlemci 3.2 GHz Intel Core i3 550 / 2.6 GHz AMD Athlon II X4 620
İşletim sistemi Windows Vista SP3 / 7 (SP1) / 8 (SP1)