Günümüzde artık normal sigaralar yerine tütünler tercih edilmektedir. Daha doğal ve içerisinde katkı malzemeleri olmayan tütünler, pek çok kişiye mantıklı gelirken, yine fiyatlarının da diğer sigaralara oranla oldukça düşük olması tercih sebeplerinden olmaktadır. Böylelikle de bu durum da sigara sarma makinesi seçimleri ön plana çıkıyor.

Nasıl bir cihaz istiyorsunuz?

Şimdi, otomatik ya da manuel olarak seçimler yapabilmeniz mümkündür. 1-2 kişinin günlük sigara ihtiyacını karşılayacak kadar dolum yapacaksanız, yüksek fiyatlı cihazlara hiç gerek yok. Ortalama olarak bir ürün tercih ederek, ihtiyaçlarınızı çok kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Günlük fazla tütün sarmak istiyorum

Bazı kişiler ise işi ticarete dökmek isterken, günde 20-30 karton kadar tütün sarmak isteyebilir. Bu durumda ise elbette ki sağlam bir mekanik ile tasarlanmış, yazılımlar ile desteklenmiş, sensörler kullanılmış, tütün hazneleri geniş, filtre takabilmek için tambur gibi özelliklerinin bulunması gerekiyor. Şöyle bir makinelere göz attığımızda, ortalama olarak 20.000 ile 40.000 aralığında fiyatlara ulaşılabiliyor. Bu durumda da günde ortalama kartonunu 5 TL’ den sardığınız tütünlerden, 20-30 karton sararak, günlük gelir olarak, 100 ile 150 TL kazanç elde etmek elektrikli tütün sarma makinası ile mümkün oluyor.

Ürün seçimleri önemli

Her ne kadar bu ürünler yasal mı bilinmese de, bazı mühendislikler tarafından üretilerek, tüketicilerine sunulmaktadır. Sizlere sunulan http://www.sigarasarmamakinasi.web.tr/ tercih edilirken, kullanım esnasında yaşanılacak sorunlarda göz önünde bulundurularak, teknik servisinin sağlam olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. Böylelikle yüksek fiyatla aldığınız makineden verim alamama riski de göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü tütün nem oranları eğer ki manuel olarak ayarlanıyorsa, maalesef bu durumda sarılan sigaralar, içim açısından sorun oluşturuyor. Bu durumda da gayet normal olarak müşteriler bu konuda isteksiz olurken, saracağınız tütünler müşteri tarafından kabul edilmeyebilir.