Ukash Sistemi Nedir

http://www.ukashsatinalmak.com/ukash-nasil-alinir/Ukash kart sistemi oldukça gelişmiş bir sistemdir. Öncelikle ön ödemeli bir sistem olduğunu bilmeliyiz.Ukash kart ile internet üzerinden rahatlıkla bütün işlemlerimizi gerçekleştirebiliriz. Karta parayükleyebiliriz. Alış veriş yapabiliriz. En önemlisi bunu yaparken en üst güvenlik içerisinde gerçekleştirmişoluruz. Hiçbir takılma yaşamadan en güvenli şekilde para yatırma para ödeme işlemlerimizi yaparız.Ukash kart İngiltere yapımlı bir sistemdir.Ukash canlı destek hizmetimiz 7/24 kesintisiz.

En önemli özelliği 19 haneli özel bir pin kodundan oluşmasıdır.Çünkü bu sayede Ukash kart klasik kredi kartlarından ayrılmasını sağlayan bir özelliğe sahip olmuştur. Vebu 19 haneden oluşan ukash kart kodları özel bir kombinasyon ile gerçekleştirilmektedir. Tekrar etmesisöz konusu bile değildir. Aynı zamanda 19 haneli bu özel kod tek kullanımlıktır. Bu durumda yani her yenibir numara ile diğer kredi kartlarına göre daha güvenli bir ödeme seçeneği sunmuştur.Ukash satın alma zamanı geldi.

Tek kullanımlıkolan kartlar kullanıldıktan sonra İngiltere deki merkezinde toplanması sağlanmaktadır. Böylece Ukash kartların tekrar kullanılmasının önüne geçilmiştir.Ukash kart sistemi ile yaptığımız para yatırma para çekme ya da alış veriş işlemlerinde diğer kartlarınaksine ödeme yaparken hiçbir kişisel bilgimizi paylaşmak zorunda kalmayız.

Kişisel bilgileri paylaşmadanUkash kart ile bütün bu internet üzerinden bahsedilen işlemleri gerçekleştirebiliriz. Belirli limitleri vardır.bölece limit sıkıntısı çekmeden kendimize uygun kartı seçerek alış verişe başlayabiliriz. Kartlar en düşük 10 en yüksek 250 Euro ile sınırlıdır. Bunu yanında 20, 25, 50 ve 100 Euro luk olmak üzere seçeneklerivardır. kartlar tamamen yasal bir şekilde satışa sunulmaktadır.

Uzman bir satış kadrosuna sahiptir.Bu durum kolay çalışma prensibi olup müşterilerine en yüksek verimle en mutlu şekilde her şeydenyararlanmalarını hedeflemektedirler.Kolay Ukash ile dilediğimiz ve güvenli alış veriş için karta sahip olabiliriz.

Kaynak: http://www.ukashsatinalmak.com/

 

https://www.facebook.com/ukashsatinal

https://twitter.com/ukashsatinal