KENAN İMİRZALIOĞLU

Ünlülerin mal varlıklarını merak ediyor musunuz? İşte sanat ve müzik dünyasının ünlü isimlerinin hatırı sayılır servetleri….

Kenan İmirzalıoğlu’nun iş yoğunluğu nedeniyle pek gidemese de Los Angeles’ta bir evi bulunuyor.

KIVANÇ TATLITUĞ

Gayrimenkule yaptığı yatırımla bilinen Tatlıtuğ’un Paris’te bir evi bulunurken, son günlerde Hollanda’da da bir ev aradığı konuşuluyor.

SEDA SAYAN

Londra’yı tercih eden en son isimlerden biri de Seda Sayan. Ünlü şarkıcı, Paris Hilton ve İngiliz şarkıcı Amy Winehouse da oturduğu Kingston bölgesinde yaklaşık bir yıl önce 400 bin sterline bir ev satın almıştı.

Perran Kutman Miami’den ilk ev sahibi olan isimlerden biri. Yaklaşık 14 yıl önce Miami- William’s Island’dan ev satın alan Kutman, yılın büyük bir bölümünü burada geçiriyor.

NECATİ ŞAŞMAZ

Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz, ticarete atılıyor. Necati Şaşmaz, abisi Naci Şaşmaz ile birlikte Bolu’nun Gerede ilçesinde büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapacak. Necati Şaşmaz, yatırımlarını sürekli olarak Gerede’ye yapıyor.

Gerede Belediye Başkanı Ömer Baygın konuyla ilgili olarak, “Şaşmaz ailesi daha önce ilçemize büyük bir ahşap fabrikası kurdu. Gerek Raci Şaşmaz, gerekse Necati Şaşmaz ilçemizi sık sık ziyaret ediyor. En son büyükbaş hayvancılık yapmak istediklerini bizlere ilettiler. Bizler bu girişimden son derece mutlu olduk. Gerede’ye yatırım yapmak isteyen herkese kapımız açık ve sonuna kadar kendilerine destek vereceğiz” dedi.

BÜLENT ERSOY

2002 model spor Mercedes otomobil, Marmariste bir koy, Marmariste bir daire, Marmariste bir benzin istasyonu, 5 adet inşaat iş makinesi, Bodrumda bir villa, Antalyada bir daire, İstanbulda bir daire, Fenerbahçede bir sauna, 700 bin TL değerinde mücevher, Vizon kürk, Çinçila kürk. ..

FERDİ TAYFUR

2003 model Suzuki marka otomobil, Eşinin kullandığı Hyundai münübüs, Marmariste bir yarımada, Marmariste benzin istasyonu, Adanada 50 daire, İstanbul Emirganda 6 villa, Sarıyerde bir daire,Tarabyada bir daire, Tarabyada 4 katlı bir villa, bankada bir miktar nakit. ..

CEM YILMAZ

Leventte bir villa 1 milyon dolar değerinde bir tekne (Bu sene aldı), Çeşmede villa, bir benzin istasyonu, Bentley otomobil, 2005 model ve 300 bin euro değerinde, 3 Maxi Scooter motosiklet, 1 Mini Cooper, 1 antika Anadol, 1 cip, 3 Porsche (Toplam değeri 1 milyon YTL), Mini Cooperın son modeli Sidewalk (652 bin dolarlık fiyatıyla 2004 yılının en pahalı otomobili olarak lanse edilen Ferrari Enzo sipariş eden Yılmaz, bu girişimi basına yansıyınca aracı almaktan vazgeçmişti.

TARKAN

Beykoz Öğümce Köyünde çiftlik, Tarabya Sümer Korusunda 2.1 milyon TL değerinde villa, Arnavutköyde tarihi köşk, Newyorkta daire (Manhattanda 1999 yılında mortgage sistemiyle 450 bin dolara aldığı dairenin değeri 4 milyon dolara ulaştı. Sanatçı yüzde 5 gibi düşük bir faiz oranıyla satın aldığı dairenin borcunu toplam 24 yılda ödeyecek), Los Angeles`ta studio daire, iki cip, bir otomobil.

EMRAH

Bir dönem spor kompleksi satın alan ardından burayı elden çıkaran Emrah’ın 100’e yakın gayrimenkulü olduğu tahmin ediliyor.Emrah Erdoğan’ın sahibi olduğu gayrimenkullerden her ay 250 bin dolar gelir elde ettiği söyleniyor…