Eski ajan Machete Cortez, Amerika Birleşik Devletleri’nin onur listesindedir ve yeni görevi için Meksika’ya gönderilir. Burada onu ölümcül ve zorlu bir görev beklemektedir. Tüm gezegeni yok edebilecek güçteki bir silahı ve ona sahip olan silah tüccarı Mendez The Madman’i (Demian Bichir) etkisiz hale getirmek, hiç de kolay olmayacaktır.

ustura dönüyorr

Film Özeti

Amerika Birleşik Devletleri hükümeti tarafından görevlendirilen eski ajan Machete Cortez, yeni görevi için Meksika’ya gitmek zorundadır. Ölümcül bir silahla gezegeni yok etmek gibi son derece tehlikeli planlar kurmakta olan bir silah tüccarını bulmak ve etkisiz hale getirmek zorunda olan Machete’i bekleyen görev oldukça zorludur… 2010 yapımı Machete’nin devam filmi niteliğindeki yapımda tehlikeli anti-kahraman Machete Cortez’in maceralarını izlemeye devam ediyoruz.
Filmin yönetmen koltuğunda Sin City ve El mariachi gibi önemli filmlere imza atan Roberto Rodriguez; oyuncu kadrosunda ise Mel Gibson, Jessica Alba, Charlie Sheen ve Sofía Vergara gibi yıldız isimler bulunuyor.

usturaaaa

11 Ekim 2013

2013 – ABD

Aksiyon ,  Gerilim ,  Suç

Robert Rodriguez

Danny Trejo ,  Mel Gibson ,  Jessica Alba ,  Alexa Vega ,  Charlie Sheen

Alvaro Rodriguez ,  Kyle Ward

Robert Rodriguez ,  Douglas Aarniokoski

Ustura Dönüyor Film Afişleri

ustura dönüyor ustura dönüyor 1 ustura dönüyor 2 ustura dönüyor 3 ustura dönüyor 4 ustura dönüyor 5 ustura dönüyor 6 ustura dönüyor 7 ustura dönüyor 8 ustura dönüyor 9