Batı güçleri ve Komünist bloğun Asya devletlerini de içine almış mücadelesine siz de dahil olun! Müthiş görsellik ve inanılmaz taktiksel derinlik eşliğinde tarihi yeniden yazın!

Türü:Strateji

Geliştirici:Eugen Syst.

Dağıtıcı:Focus Hom.

Yaş Sınırı:16+

Çıkış Tarihi:04.2014

İşletim Sis:Win.

KUTU ARKASI

Gerçek zamanlı stratejilerin yeni çıtası!

Wargame serisi hiç olmadığı kadar büyük, zengin ve muhteşem bir şekilde geri dönüyor! Wargame: Red Dragon’da Batı güçleri ile Komünist bloğun çarpışmasına dâhil olacaksınız.

1991: iki blok yepyeni bir savaş sahnesinde, Asya’da karşı karşıya geliyor ve birçok diğer ülkeyi; Japonya, Çin, Kuzey Kore, Güney Kore, Avustralya ve Yeni Zelanda’yı da yanlarına katıyor.

17 ulusun askeri kaynaklarını kontrol edecek, 1450 gibi muazzam bir birim sayısından kuvvetlerinizi oluşturacaksınız. Benzersiz taktiksel derinliğe sahip savaşlarda tankları, uçakları, helikopterleri, savaş gemilerini ve deniz birimlerini komuta edin. Son derece gerçekçi savaş alanlarının ustası olun, yeni deniz bölgelerini domine edin ve Eugen Systems tarafından geliştirilen bu inanılmaz detaylı oyunda tarihi yeniden yazın.

Wargame: Red Dragon, yeni, dinamik senaryo sistemi sayesinde heyecan dolu bir tek kişilik mod sunarken ayrıca 20 oyuncunun aynı anda birbirine karşı mücadele edebileceği geniş bir multiplayer mod da içeriyor.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
Sabit disk alanı 20 GB
Ekran kartı Radeon X1800 GTO / GeForce 7600 GT / Intel HD 3000 (256 MB)
RAM 2 GB
İşlemci AMD / Intel Dual Core 2.5 GHz
İşletim sistemi Windows XP SP3 / Vista SP2 / 7 / 8