Chicago şehrindeki bütün sistemleri ve bütün insanları birbirine bağlayan bir ağ ve bu ağı kontrol etme yeteneğine sahip eski bir suçlu, bir intikamcı: Aiden Pearce… Üstün bir açık dünya aksiyonu olan Watch_Dogs’ta bütün şehir sizin silahınız!

OYUN KÜNYESİ

Türü:Aksiyon

Geliştirici:Ubisoft

Dağıtıcı:Ubisoft

Yaş Sınırı:18+

Çıkış Tarihi:05.2014

İşletim Sis:Win.

KUTU ARKASI

Tüm gereken tek bir parmak hareketi… Arkadaşlarımızla iletişime geçiyor, en son icatları satın alıyor, dünyada neler olduğunu öğreniyoruz. Ama aynı parmak hareketiyle gittikçe daha da büyüyen bir gölge oluşturuyoruz. Her bağlantı ile bütün hareketlerimizin ve hayatımızdaki aşamaların, sevdiğimiz ve sevmediğimiz her şeyin takip edilmesine olanak tanıyan dijital bir iz bırakıyoruz. Ve yalnızca insanlar da değil. Bugün bütün büyük şehirler ağlarla çevrili. Şehirdeki yapılar karmaşık işletim sistemleri ile izleniyor ve kontrol ediliyor.

Watch_Dogs’ta bu sistemin adı Central Operating System (CTOS) ve bu sistem, şehirdeki neredeyse bütün önemli teknolojileri kontrol ediyor, şehrin bütün sakinlerine ait anahtar bilgileri bünyesinde barındırıyor.

Siz Aiden Pearce’sınız. Zeki bir hacker ve eski bir suçlu… Ve bu suçları vahşi bir aile trajedisine neden olmuş durumda. Şimdi ailenizi avlayanları avlama yolunda şehrin ağına bağlı olan her şeyi manipüle ederek çevrenizi saran her şeyi gözlemleyebilecek ve hack’leyebileceksiniz. Her yere konmuş durumdaki güvenlik kameralarına erişin, hedefinizi bulmak için diğerlerinin kişisel verilerini indirin, düşmanlarınızı durdurmak için trafik ışıklarını ve toplu taşıma araçlarını kontrol edin…

Chicago şehrini silah olarak kullanın ve intikamınızı kendi tarzınızda alın.


Öne çıkan özellikler

Şehri hack’leyin: Watch_Dogs akıllı telefonunuzu kullanarak gerçek zamanlı olarak şehrin altyapısını kontrol edebildiğiniz yaşayan bir şehirde geçmekte. Şehrin CTOS’ine bağlı olan her şey sizin silahınız.

Sokak kanunu: Şiddete verilecek en iyi yanıtın şiddet olduğu Chicago’da kavganızı sokaklara taşıma yeteneği elinizde. Caddeler kendi saldırı planınızı oluşturabileceğiniz şekilde tasarlandı. 

Yüksek oktan sürüş: Her biri fizik ve yol tutuşu gibi konularda üst düzey bir şekilde tasarlanan 65’ten fazla aracın direksiyonuna geçin ve bir yandan görevlerinizi tamamlarken bir yandan da şehri keşfedin.

Her şey kontrol altında: Watch_Dogs’a özel yepyeni oyun motoru Disrupt hayran kalacağınız bir görsellik ve inanılmaz gerçekçi bir tecrübe yaşatmak adına gelişmiş bir işlem ve grafik gücü sunuyor.

Bütünleşik multiplayer tecrübesi: Tek kişilik ve multiplayer modlarını tek bir bütünleşik tecrübe şeklinde sunan yepyeni multiplayer sistemi sayesinde menü yok, yükleme ekranı yok. Yalnızca bir anda ortaya çıkan açık dünya multiplayer aksiyonu var.

Sistem Gereksinimleri

Minimum
RAM 4 GB
İşlemci Intel Core 2 Quad Q6600 / AMD Phenom X4 9750
Ekran kartı GeForce GTX 460 / Radeon HD 5770 (DirectX 11 uyumlu) (1 GB)
Ses kartı DirectX 9.0c uyumlu
Sabit disk alanı 20 GB
İşletim sistemi Windows Vista SP2 / 7 SP1 / 8 (64-bit)