Robert Hansen1 Robert Hansen2 Robert Hansen5

Dünyaca meşhur çizgi roman serisinden uyarlanan bu destansı macera, X-Men aleminin en popüler karakteri Wolverine’i günümüz Japonya’sına götürüyor. Wolverine bu hiç bilmediği dünyada, beklenmedik düşmanlara karşı ölüm kalım savaşı verirken sonsuza dek değişiyor. Hayatında ilk defa fiziksel ve duygusal zorlamalara karşı bu kadar kırılgan bir halde, sadece samuray kılıçlarına karşı değil, aynı zamanda kendi ölümsüzlüğüne karşı da savaşıyor.

The Wolverine Film Özeti

Jean Grey’in ölümünün ardından büyük bir depresyona sürüklenen ve kimliğinden kurtulmak isteyen Wolverine, yıllar önce hayatını kurtarmış olan bir arkadaşının ortaya çıkıp kendisinden yardım istemesi sonucu Japonya’ya gidip onu görmeye karar verir. Burada kendisine sunulan öneriyi kabul eden Wolverine, bu sayede ölümsüzlük yetisinden kurtulup ölümlü bir canlıya dönüşecektir. Ancak bu etapta Silver Samurai isimli ölümcül bir düşman edindiğinin farkında değildir. Bu düşmana acımasız Viper’ın da eklenmesiyle, tarihi bir savaş başlar. Wolverine bu savaş sürerken, mutant yanına ve geçmişinden gelip kabusu olan bir gizeme karşı da mücadele etmek zorundadır.
Başrollerini Hugh Jackman, Will Yun Lee ve Tao Okamoto oynadığı filmin yönetmenliğini James Mangold üstleniyor.

26 Temmuz 2013

2013 – ABD

Aksiyon ,  Fantastik ,  Macera

James Mangold

Hugh Jackman ,  Famke Janssen ,  Will Yun Lee ,  Svetlana Khodchenkova ,  Rila Fukushima

Christopher McQuarrie ,  Mark Bomback

Stan Lee

The Wolverine Film Fragmanı

Filmden Kareler

Robert Hansen8 wolverine cagdas wolverine izle wolverine43 wolverine34243 WolverinoRobert Hansen4Robert Hansen7 wolverine cagdsablog wolverine wolverine2 wolverine5 wolverine7 wolverine56 wolverine72 wolverine78 wolverine321 wolverine782 wolverine4444 wolverine5435, wolverine8522 wolverine78555 wolverine7894562