2012’nin Yılın Oyunu ödüllü stratejisi XCOM Enemy Unknown’un genişleme paketi Enemy Within yeni MEC Trooper’ları, askerlerin genleriyle oynama özellikleri ve çok daha fazlası ile oyunu tamamen bambaşka bir tecrübeye çeviriyor.

Kutu Arkası

NOT: Bir eklenti paketidir. Çalışabilmesi için XCOM Enemy Unknown ana oyunu gerekmektedir. Tek başına oynanamaz.

Oyun hakkında

XCOM Enemy Within, 2012’nin Yılın Oyunu ödüllü strateji oyunu XCOM Enemy Unknown’un genişleme paketi.

Enemy Within, dünya dışından gelen yeni tehditlere karşı koyabilmek için çok sayıda yeni yetenek, yükseltme ve silah eklemekte. Bu eklenti paketi ayrıca yeni harita ve görevler, yeni taktik ve stratejik oynanış ve yeni multiplayer içerik getirerek tamamen taze bir oyun tecrübesi sunmakta.

XCOM Enemy Within  kapak 188

Öne çıkan özellikler

Yeni asker yetenekleri: Genetik Laboratuar kurarak askerlerinizin göğüs, beyin, göz, deri ve bacaklarını fiziksel olarak geliştirin ya da Sibernetik Laboratuar kurarak yeni Mechanized Exoskeletal Cybersuit (MEC) geliştirme olanağına sahip olun. Yeni MEC Trooper sınıfı askerlerinizin tamamen kendilerine has yetenekleri bulunmakta ve her bir MEC, flamethrower ve grenade launcher gibi yeni silahlarla donatılabilmekte.

Yeni silahlar ve ekipmanlar: Mühendis ekibinizden ve Foundry’nizden elde edebileceğiniz yeni projeler ile askerlerinize ekstra taktiksel avantajlar sağlayın.

Yeni düşman tehditleri: İki yeni uzaylı tehdidine karşı yeni taktikler geliştirin.

Yeni stratejik kaynak: Meld olarak bilinen yeni bir dünya dışı kaynak keşfedildi. Bu kaynağı savaş alanında toplayın ve üssünüzde yeni araştırma ve geliştirmelere ulaşmak için kullanın.

Yeni taktiksel bölümler ve haritalar:Gizlenmeye dayalı istihbarat görevleri ve 40 yeni savaş alanı yepyeni taktiksel bir yaklaşım gerektirmekte.

Yeni multiplayer haritalar, birimler ve yetenekler: Kendi takımınızı daha geniş bir yelpazeden seçin ve bire bir, sıra tabanlı, gerilimli maçlarda rakibinizi domine edin.

Oyun Künyesi

Türü:Strateji

Geliştirici:Firaxis Game

Dağıtıcı:2K Games

Yaş Sınırı:18+

Çıkış Tarihi:11.2013

İşletim Sis:Win.

Sistem Gereksinimleri

Önerilen
Ses kartı DirectX uyumlu
Ekran kartı GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT (256 MB)
Sabit disk alanı 20 GB
RAM 2 GB
İşlemci 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz / Athlon X2 2.7 GHz)
İşletim sistemi Windows Vista

XCOM Enemy Within  kapak 1

XCOM Enemy Within’de Uzaylılardan Başka Düşmanımız Da Var

XCOM Enemy Unknown’a sayısız yenilik getirerek oyunun çehresini tamamen değiştirecek olan eklenti paketi XCOM Enemy Within’de “Exalt” adı verilen hain dünyalılarla da savaşacağız. Tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

XCOM Enemy Within Nasıl Oynanır?

XCOM Enemy Within  kapak 32

 XCOM Enemy Within Oyunundan Kareler