YapıKredi Kredi Kartı Başvurusu

Bankaların sunduğu hizmetler arasında bulunan ve günümüzde en fazla kullanılan kredi kartları, artık internet şubeleri üzerinden yapılan başvurular ile elde edilebilmektedir. Çok gelişmiş bir alt yapısı bulunan Yapı Kredi bankasının da bu konudaki hızlı hizmeti dikkat çekmektedir.

Özel bankacılık hizmetlerinden yararlanmanızı sağlayan bu bankanın günlük alışverişlerinde çok büyük avantajlar sağlayan ve nakit avans desteği ile sunulan Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu için şubeye gidebilir ya da bankanın internet sitesini kullanabilirsiniz. Kart talebinde bulunmak için istenilecek belgeler; maaş bordrosu ve nüfus cüzdanıdır. Bu belgeler ile birlikte bankaya giderek başvurunuzu iletebilirsiniz. Banka müşterilerinin ayrıca internet üzerinden kendi bilgilerini doldurarak başvuru taleplerini iletebilmektedir.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu için artık SMS uygulamaları da devreye alınmıştır. Bu uygulama ile en çok kullanılan kredi kartı olan Yapı Kredi World kart başvurusu yapılabilir. Cep telefonu üzerinden ‘WORLD’ yazıp ve ardından TC Kimlik numarasını girdikten sonra 4421’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Bankanız başvuruyu değerlendirecek ve muhtemelen aynı gün içerisinde sizlere yanıt gönderecektir. Bu kartın günümüzde en fazla kullanılan kredi kartı olduğunu da belirtebiliriz. Özellikle alışverişlerde taksit sayısının fazla olması ve farklı yerlerde kullanabileceğiniz puan kazandırmasıdır.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda da taksitli nakit avans seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Ülkemizde her noktada geçerli olarak kullanılan Yapı Kredi Kredi kartları sayesinde ekonomik bir kullanım yapılabilmektedir.
Detaylar Bigkredi.com adresinde sizleri bekliyor.