Etek tarzları yaz ve kış ayına özel modellerde. Kalem etek gece ve gündüz rahatlıkla giyilir. İş yerinde özellikle tercih edilir. İstediğiniz tarz ayakkabı modeli ile uyumu yakalayabilirsiniz. Sivri topuklu ayakkabılar ise bu tarz eteklere daha güzel bir hava katar. Dökümlü gömlek ya da V yaka bir penye ile giyebilirsiniz.

Kalem Eteklerde Özel Renk Seçenekleri

İpek bluzlar ya da gömlekler her zaman kalem etek farkını ortaya koyar. Topuklu ayakkabılar ya da ince stilettolar ile mükemmel bir bütünlük. Peplum üstler sizleri oldukça zarif gösterir. Sade ve şık bir görünüm. Deri ceket ile kombinleyecekseniz özellikle bele oturanları tercih edin. Mini tarzlarda ise fileli çorap her zaman şık bir görünüm sağlar.

Kalem Etek Modellerinde Özel Seçimler ve Modeller

Şifon gömlek ya da transparan ve nakış işlemeler. Şık olmak isteyenlere çok farklı detay. Payetli ya da dantelli modeller ise özellikle davetlerinizde tercih edilmeli. Pullu ve desenli gömlekler ise özellikle sade aksesuarlar ile kullanılmalı. Sade üst modelleri ve uygun aksesuar ile bu tarz etekler her zaman sizi daha göz alıcı hale getirir.

Kalem etek modelleri hem sizi şık gösterir hem de giyilen üst modele göre çok büyüleyici. Bu tarz kesimler zariflik sembolü. http://www.zemingiyim.com/kadin-etekleri kalite her zaman farklı renk ve desenleriyle. Bütçenize uygun seçenekler tek bir adreste.