Gün boyu rahat olamayan ağrılarla uğraşan insanların imdadına ise zinde kremi ulaşmaktadır. Vücutta oluşabilecek romatizma ağrısı, kireçleme sonucu oluşan ağrılar, çarpma, burkma ağrıları, boyun, sırt, kol, bacak ağrıları, boyun tutulmaları, spor sonrası ortaya çıkan ağrılar, baş ağrısı gibi birçok ağrıların çözülmesinde sağladığı bitkisel özler ile zararı olmadan ağrılarınızdan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bitkisel özleri susam yağı, nane yağı, kekik yağı, keklik üzüm yağı ve emülgatörlerden oluşarak vücuda yan etkisi bulunmamaktadır.

Nasıl kullanılması gerekir?

Sadece ağrıların geçmesi için kullanılan zinde kremi yara ve yanık olan bölümlere uygulanmamalıdır. Uygulanış biçimi ise kremi ağrının olduğu bölüme yedirirken masaj yapar biçimde olmalıdır. Kullanım süresi ise ağrılarınızın geçme süresine kadar sabah ve akşam iki defa olmalıdır. Bazı büyük romatizma ve kireçlenme ile çıkan ağrıların geçmesi için ise 1 ay gibi uzun bir süre kullanılması gerekebilmektedir.

Kreme yardımcı bir ürün

Ağrılarınızın daha kısa sürede geçmesi için krem ile birlikte zinde terlik kullanımı ile daha çabuk bir sonuca ulaşılabilmektedir. Ayakaltındaki bölümde tüm vücudu uyaran sinirlerin ucu bulunması nedeni ile daha hızlı bir uyarım sağlanıp ağrıların geçmesi hedeflenmektedir. Ancak yapısı bakımından farklı olası ile günde 30 dakika kullanımı yeterli olacaktır. Bu sürenin zinde terlik için kısıtlı olmasındaki sebep ise gün boyu kullanımda ayak kısmında yara ve zedelenmelere neden olup sorunlara neden olabileceğinden dolayıdır.Bu ürün için resmi satış sitesi http://www.zindeterlik.com/ ‘u ziyaret edebilirsiniz.